Povezane vesti

Federer: Nisam Đokoviću ukazao poštovanje koje zaslužuje

Federer: Nisam Đokoviću ukazao poštovanje koje zaslužuje

Politika pre 14 dana
Švajcarac Rodžer Federer, koji je uz Nadala i našeg Novaka Đokovića, obeležio najznačajniju eru u istoriji tenisa, konačno je priznao da Novak nije često nailazio na poštovanje kakvo je zaslužio. „Igrao sam sa Novakom u Monte Karlu prvi put i… »
Rodžer konačno o Novaku: "On je postao čudovište od igrača, nisam mu ukazao poštovanje!"

Rodžer konačno o Novaku: "On je postao čudovište od igrača, nisam mu ukazao poštovanje!"

Sportske.net pre 14 dana
Rodžer Federer nije neko ko je izlazio pred medije sa najvećim poštovanjem prema Novaku, posebno mislimo na početak karijere srpskog tenisera. Ipak, došlo je vreme i da se to ispravi. "Igrao sam sa njim u Monte Karlu prvi put i kada sam izašao sa… »
Federer: Nisam Đokoviću ukazivao poštovanje kakvo zaslužuje

Federer: Nisam Đokoviću ukazivao poštovanje kakvo zaslužuje

Vesti online pre 14 dana
Stvorili su veliko rivalstvo. Uz Rafaela Nadala činili su neverovatnu veliku trojku svetskog tenisa. Rodžer Federer i Novak Đoković priredili su neke neverovatne mečeve, a Švajcarac priznaje da u početku nije baš poštovao Srbina onoliko koliko… »
Federer izjavio da ne zna puno o „životnim vrednostima“ Novaka Đokovića: Ko je on ako izuzmemo tenis? Znam da mnogo vodi…

Federer izjavio da ne zna puno o „životnim vrednostima“ Novaka Đokovića: Ko je on ako izuzmemo tenis? Znam da mnogo vodi…

Danas pre 14 dana
Nekadašnji najbolji teniser sveta Rodžer Federer izjavio je za britanski Telegraf da ne zna puno o privatnom životu Novaka Đokovića, odnosno, kakva je ličnost srpski teniser van terena. Takođe, Švajcarac je dodao da nije ukazao poštovanje koje je… »

Vesti dana »