Povezane vesti

Nema Srba - Kristijano Ronaldo, pa Luka Modrić

Nema Srba - Kristijano Ronaldo, pa Luka Modrić

B92 pre 15 dana
Kapiten Hrvatske Luka Modrić nalazi se među deset najiskusnijih igrača koji će nastupiti na EURO. Za Evropsko prvenstvo 2024. prijavljena su 622 fudbalera, Modrić se nalazi na drugom mestu od svih igrača po broju nastupa u nacionalnom timu. Modrić… »
Ronaldo posle novog rekorda: "Nije mi ostalo još mnogo u fudbalu"

Ronaldo posle novog rekorda: "Nije mi ostalo još mnogo u fudbalu"

B92 pre 15 dana
Kristijano Ronaldo bio je dvostruki strelac u pobedi Portugala nada Irskom u poslednjoj utakmici pred odlazak na EURO. Portugalci su slavili 3:0, a Ronaldo je sa dva pogotka popravio svoj rekord po broju golova za nacionalnu selekciju. Sada je trenutno na… »
Ronaldo niže, verovatno, neoborive rekorde

Ronaldo niže, verovatno, neoborive rekorde

Sportski žurnal pre 15 dana
Kapiten Portugalije s dva gola Republici Irskoj popravio sopstvena istorijska dostignuća. Portugalija je u poslednjoj prijateljskoj utakmici pred početak Evropskog prvenstva u Nemačkoj pobedila Republiku Irsku sa 3:0, Kristijano Ronaldo s dva gola… »
Ronaldo svestan prolaznosti: Svaka godina posle 35. pravi je poklon

Ronaldo svestan prolaznosti: Svaka godina posle 35. pravi je poklon

Danas pre 15 dana
Kapiten reprezentacije Portugala i u 40. godini života pokušava da održi visok nivo fizičke spreme i tehničke dominacije. „Navigatori“ su imali uspešnu generalku pred put u Nemačku. Pobedom nad Republikom Irskom (3:0) napravili su lepu uvertiru… »
"Nije mi puno ostalo!" Kristijano oborio rekord pa najavio povlačenje pred Evropsko prvenstvo!

"Nije mi puno ostalo!" Kristijano oborio rekord pa najavio povlačenje pred Evropsko prvenstvo!

Mondo pre 15 dana
Kristijano Ronaldo će uskoro u penziju kako stvari stoje. Kristijano Ronaldo će uskoro u penziju kako stvari stoje. Portugal je nakon poraza od Hrvatske u kome nije nastupao Kristijano Ronaldo imao odličnu generalnu probu pred Euro. Savladali su Irsku… »
Niko nikad kao Kristijano Ronaldo: Nestvarno šta je uradio, piše istoriju (video)

Niko nikad kao Kristijano Ronaldo: Nestvarno šta je uradio, piše istoriju (video)

Večernje novosti pre 15 dana
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo je došao do novog rekorda koji će teško bilo ko uspeti da obori. FOTO: Tanjug/AP Portugalac je u pobedi nad Republikom Irskom (3:0) postigao dva gola, a prvi je bio fenomenalan. U 50. minutu se driblingom… »

Vesti dana »