Povezane vesti

"Naravno da možemo da pobedimo Englesku, strah ne postoji!" Jak odgovor Gudelja novinaru sa Ostrva

"Naravno da možemo da pobedimo Englesku, strah ne postoji!" Jak odgovor Gudelja novinaru sa Ostrva

Telegraf pre 14 dana
Srpski reprezentativac ističe da su oni spremni za start Evropskog prvenstva i da su naučili lekciju iz Katara. Fudbalska reprezentacija Srbije stigla je u utorak 12. juna u Augzburg, gde će biti baza naše reprezentacije za Evropsko prvenstvo, koje se… »
Selektor Stojković motivisaniji nego ikad - "Zasukao rukave", sve je spremno za trening!

Selektor Stojković motivisaniji nego ikad - "Zasukao rukave", sve je spremno za trening!

Sportske.net pre 14 dana
Iz Augzburga: Ivan Cvetković Reprezentativci Srbije sinoć su sleteli u Nemačku i smestili se u Augzburg gde će im biti baza tokom predstojećeg Evropskog prvenstva. "Orlovi" premijerni meč na šampionatu igraju u nedelju 16. marta od 21 sat protiv… »
Gudelj: Englezi nisu nepobedivi (video)

Gudelj: Englezi nisu nepobedivi (video)

Sportski žurnal pre 14 dana
Polivalentni reprezentativac optimistično iščekuje premijerni meč na prvenstvu Evrope. Čeka nas velika utakmica protiv Engleske, na EVRO je svaka bitna, ali uvek je fokus na prvu, ona je najbitnija. Englezi imaju sjajan tim, ali želimo da pokažemo… »
Nemanja Gudelj najavio duel sa Englezima: Ne libim se da kažem, idemo na pobedu

Nemanja Gudelj najavio duel sa Englezima: Ne libim se da kažem, idemo na pobedu

Danas pre 14 dana
Vezni fudbaler reprezentacije Srbije Nemanja Gudelj rekao je da će “orlovi“ na svakoj utakmici predstojećeg Evropskog prvenstva ići na pobedu, pa i u prvom duelu na šampionatu protiv Engleske u nedelju 16. juna (21.00) u Gelzenkirhenu. „Očekuje… »
Nemamo straha, možemo da ih pobedimo: Nemanja Gudelj istakao da Srbija nikoga ne sme da se plaši! (video)

Nemamo straha, možemo da ih pobedimo: Nemanja Gudelj istakao da Srbija nikoga ne sme da se plaši! (video)

Hot sport pre 14 dana
Jedan od najiskusnijih govorio za medije. Na konferenciji za novinare uoči Evropskog prvenstva govorio je jedan od najiskusnijih reprezentativaca naše zemlje, Nemanja Gudelj. Najpre je pričao da li može da se dođe do pobede nad engleskom selekcijom… »
"Da li možemo Da pobedimo englesku? Mislim Da možemo!" Gudelj se obratio novinarima - navijačima Srbije je samo ovo obećao!

"Da li možemo Da pobedimo englesku? Mislim Da možemo!" Gudelj se obratio novinarima - navijačima Srbije je samo ovo obećao!

Kurir pre 14 dana
Fudbalska reprezentacija Srbije juče je stigla u Augzburg gde će biti smeštena tokom trajanja grupne faze Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Orlovi su po dolasku pozdravljeni od strane nekoliko desetina navijača koji su se okupili ispred hotela, a… »
Englezi mogu da se dobiju, a mi to možemo! Gudelj pred euro: Ne bojimo se, daćemo nešto "ekstra"!

Englezi mogu da se dobiju, a mi to možemo! Gudelj pred euro: Ne bojimo se, daćemo nešto "ekstra"!

Mondo pre 14 dana
Nemanja Gudelj govorio je na konferenciji za medije pred meč Engleske i Srbije na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Nemanja Gudelj govorio je na konferenciji za medije pred meč Engleske i Srbije na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Iskusni reprezentativac… »
Gudelj: "Možemo da pobedimo Engleze"

Gudelj: "Možemo da pobedimo Engleze"

B92 pre 14 dana
Vezni igrač Srbije Nemanja Gudelj prvi je naš reprezentativac koji je pričao sa medijima u bazi "orlova" na EURO. Srbija će na otvaranju EP igrati protiv Engleske, 16. juna u Gelzenkirhenu. "Čeka nas velika utakmica protiv Engleske, na EURO je svaka… »
Prva konferencija Orlova: Možemo da pobedimo Engleze – biće neizvesno

Prva konferencija Orlova: Možemo da pobedimo Engleze – biće neizvesno

Sputnik pre 14 dana
Fudbaleri reprezentacije Srbije stigli su u Nemačku, a pred novinarima se pojavio reprezentativac Nemanja Gudelj. „Čeka nas velika utakmica protiv Engleske, na Evropskom prvenstvu je svaka bitna, ali uvek je fokus na onu prvu, ona je najbitnija… »
"Englezi su sjajan tim, ali mi se nikoga ne plašimo": Gudelj pred start Evropskog prvenstva

"Englezi su sjajan tim, ali mi se nikoga ne plašimo": Gudelj pred start Evropskog prvenstva

Večernje novosti pre 14 dana
Čeka nas velika utakmica protiv fudbalske reprezentacije Engleske na Evropskom prvenstvu i naravno da je bitna. Uvek je fokus na prvoj utakmici, ona je najbitnija. FOTO: FSS Englezi su sjajan tim, ali mi želimo da pokažemo da smo dobar tim, da… »
Gudelj: Englezi su sjajan tim, ali mi se nikog ne plašimo i nema nepobedivih

Gudelj: Englezi su sjajan tim, ali mi se nikog ne plašimo i nema nepobedivih

IndeksOnline pre 14 dana
AUGSBURG – Čeka nas velika utakmica protiv Engleske, na EURO je svaka bitna, ali uvek je fokus na onu prvu, ona je najbitnija. Englezi su sjajan tim, ali mi želimo da pokažemo da smo dobar tim, da predstavljamo svoju zemlju na najbolji način i… »
Džajić: Učiniću sve da motivišem igrače (video)

Džajić: Učiniću sve da motivišem igrače (video)

Sportski žurnal pre 14 dana
Srbija na Evropskom prvenstvu igra u C grupi protiv Engleske, Danske i Slovenije. Turnir Orlovi otvaraju 16. juna u Gelzenkirhenu protiv Gordog albiona. Draga Džajić, predsednik FS Srbije, uoči puta u Nemačku bio je raspoložen za razgovor: - Znamo… »
Englezi potcenili Srbiju, a Nemanja Gudelj imao spreman odgovor! Njegova poruka ohrabruje čitavu naciju!

Englezi potcenili Srbiju, a Nemanja Gudelj imao spreman odgovor! Njegova poruka ohrabruje čitavu naciju!

Kurir pre 14 dana
Fudbalska reprezentacija Srbije u nedelju od 21 čas igra prvi meč Eura protiv Engleske, a medijima se ovim povodom obratio Nemanja Gudelj. On je odgovarao na pitanja, kako na engleskom, tako i na srpskom jeziku i šta je sve rekao možete pronaći OVDE… »
Gudelj: Englezi su sjajan tim, ali mi se nikog ne plašimo i nema nepobedivih

Gudelj: Englezi su sjajan tim, ali mi se nikog ne plašimo i nema nepobedivih

Euronews pre 14 dana
Srpski reprezentativac, Nemanja Gudelj govorio je za medije pred početak Evropskog prvenstva u Nemačkoj. "Čeka nas velika utakmica protiv Engleske, na EURO je svaka bitna, ali uvek je fokus na onu prvu, ona je najbitnija. Englezi su sjajan tim, ali mi… »
Englezi pitali samo za 2 igrača Srbije, Gudelj ih sasekao: Brinite o kome god želite, znamo da pričate o nama!

Englezi pitali samo za 2 igrača Srbije, Gudelj ih sasekao: Brinite o kome god želite, znamo da pričate o nama!

Mondo pre 14 dana
Nemanja Gudelj je odgovarao na pitanja engleskih novinara u Augzburgu. Nemanja Gudelj je odgovarao na pitanja engleskih novinara u Augzburgu. Sve bliže je Euro i prvi meč reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj! naš tim sa Engleskom, a… »
Anastasija odlazi zbog muža u Nemačku! Pevačica će sa celom porodicom Gudelj navijati za Srbiju sa tribina!

Anastasija odlazi zbog muža u Nemačku! Pevačica će sa celom porodicom Gudelj navijati za Srbiju sa tribina!

Kurir pre 14 dana
Fudbaler Nemanja Gudelj deo je naše fudbalske reprezentacije, a njegova supruga Anastasija Ražnatović pruža mu veliku podršku i prati njegove uspehe u karijeri, te će tako i tokom Evropskog prventsva svog supruga bodriti na stadionu u Nemačkoj… »
Da li je ovo provokacija za Orlove? Pogledajte čija zastava je istaknuta pre prvog treninga Srbije u Augzburgu

Da li je ovo provokacija za Orlove? Pogledajte čija zastava je istaknuta pre prvog treninga Srbije u Augzburgu

Telegraf pre 14 dana
Zatekli smo organizatore kako nameštaju obeležja na Rozenau stadionu. Fudbalska reprezentacija Srbije stigla je u Nemačku u utorak popodne, nakon čega su se igrači i stručni štab smestili u hotel Maksimilijan u Augzburgu. Trebalo je da Orlovi… »
Kako će selektor Dragan Stojković rešiti problem po levoj strani? Englezi znaju za „slabe tačke“ Srbije

Kako će selektor Dragan Stojković rešiti problem po levoj strani? Englezi znaju za „slabe tačke“ Srbije

Danas pre 14 dana
Još samo pet dana ostalo je do prvog nastupa reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Ekspedicija fudbalske reprezentacije Srbije, koja broji oko 50 članova, stigla je u svoju bazu u Nemačkoj. Na nekih 70 kilometara od Minhena… »
Srbija prva na EP u jednom parametru – Vanja bez konkurencije

Srbija prva na EP u jednom parametru – Vanja bez konkurencije

Sputnik pre 14 dana
Fudbaleri Srbije najviši su na Evropskom u Nemačkoj (14. jun – 14. jul) i to sa prosečnom visinom od 186 centimetara. Odmah iza Orlova nalaze se naši rivali iz Grupe – Danci sa visinom od 185 cm, dok su najniži Španci s prosekom od 181 cm… »
„Orlovi“ sleteli u Minhen, pa produžili u svoju bazu u Augzburgu

„Orlovi“ sleteli u Minhen, pa produžili u svoju bazu u Augzburgu

Danas pre 14 dana
Fudbalska reprezentacija Srbije doputovala je u Nemačku, gde će za tri dana početi Evropsko prvenstvo. Avion sa ekspedicijom „orlova“ sleteo je u Minhen oko 19.30 sati, a odmah potom su se autobusom odvezli u obližnji grad Augzburg. Tokom grupne… »

Vesti dana »