Povezane vesti

"Zaplenjena mi je kuća, u dugovima sam do guše" Kevin Spejsi plakao usred emisije, otkrio da je na ivici bankrota (video)

"Zaplenjena mi je kuća, u dugovima sam do guše" Kevin Spejsi plakao usred emisije, otkrio da je na ivici bankrota (video)

Kurir pre 14 dana
Kevin Spejsi gostovao je u emisiji čuvenog Pirsa Morgana, što je prvi veliki intervjuu otkako je 2017. optužen za seksualno zlostavljanje. 64-godišnji glumac je prošle godine na britanskom sudu proglašen nevinim po svim optužbama za seksualno… »
Kevin Spejsi: Voleo sam da dodirujem ljude

Kevin Spejsi: Voleo sam da dodirujem ljude

Južne vesti pre 14 dana
Getty Images Glumac Kevin Spejsi i glumica Šeron Stoun Glumac Kevin Spejsi izjavio je da je u prošlosti „voleo da dodiruje druge ljude". U razgovoru sa voditeljem Pirsom Morganom, 64-godišnji oskarovac je priznao da je „pomerio granice" u vezi sa… »
Kevin Spejsi: Voleo sam da dodirujem ljude

Kevin Spejsi: Voleo sam da dodirujem ljude

Nedeljnik pre 14 dana
Glumac Kevin Spejsi izjavio je da je u prošlosti „voleo da dodiruje druge ljude“. U razgovoru sa voditeljem Pirsom Morganom, 64-godišnji oskarovac je priznao da je „pomerio granice“ u vezi sa optužbama za neprimereno ponašanje zbog kojih je… »
Kevin Spejsi: Voleo sam da dodirujem ljude

Kevin Spejsi: Voleo sam da dodirujem ljude

BBC News pre 14 dana
U razgovoru sa Persom Morganom, glumac je sopstveno ponašanje u prošlosti opisao kao „loše, loše, loše". Glumac Kevin Spejsi izjavio je da je u prošlosti „voleo da dodiruje druge ljude". U razgovoru sa voditeljem Pirsom Morganom, 64-godišnji… »
Kevin Spejsi: Voleo sam da dodirujem ljude

Kevin Spejsi: Voleo sam da dodirujem ljude

Danas pre 14 dana
Glumac Kevin Spejsi izjavio je da je u prošlosti „voleo da dodiruje druge ljude“. U razgovoru sa voditeljem Pirsom Morganom, 64-godišnji oskarovac je priznao da je „pomerio granice“ u vezi sa optužbama za neprimereno ponašanje zbog kojih je… »
Kevin Spejsi: Voleo sam da dodirujem ljude

Kevin Spejsi: Voleo sam da dodirujem ljude

Radio 021 pre 14 dana
U razgovoru sa Persom Morganom, glumac je sopstveno ponašanje u prošlosti opisao kao „loše, loše, loše". Getty Images Glumac Kevin Spejsi i glumica Šeron Stoun Glumac Kevin Spejsi izjavio je da je u prošlosti „voleo da dodiruje druge ljude". U… »
"Previše sam pipao": Kevin Spejsi se rasplakao kod Pirsa Morgana, tvrdi da je zbog suđenja na ivici bankrota (video)

"Previše sam pipao": Kevin Spejsi se rasplakao kod Pirsa Morgana, tvrdi da je zbog suđenja na ivici bankrota (video)

Blic pre 14 dana
Kevin Spejsi dao je opsežan intervju Pirsu Morganu i tokom više od 90 minuta, dvostruki dobitnik Oskara govorio je šta mu se dešavalo tokom višestrukih optužbi za seksualni napad i kako je zbog sudskih troškova na ivici bankrota. Glumac je prošle… »

Vesti dana »