Povezane vesti

Kevin Spejsi se rasplakao u programu: Dužan sam milione, ne znam gde ću da živim

Kevin Spejsi se rasplakao u programu: Dužan sam milione, ne znam gde ću da živim

N1 Info pre 14 dana
Kevin Spejsi zaplakao je u programu uživo i otkrio da mu je kuća “otišla na doboš” jer duguje milione dolara zbog suđenja za seksualno zlostavljanje. Gostujući u emisiji “Pirs Morgan bez cenzure” slavni glumac je gotovo zajecao, a kada ga je… »
Jecao zbog bankrota u emisiji! Slavni glumac nema gde da živi: Sve sam izgubio, dužan sam milione

Jecao zbog bankrota u emisiji! Slavni glumac nema gde da živi: Sve sam izgubio, dužan sam milione

Mondo pre 14 dana
Kevin Spejsi je jecajući pred kamerama priznao da je ostao bez svega, da nema gde da živi i da ima ogromne dugove. Kevin Spejsi je jecajući pred kamerama priznao da je ostao bez svega, da nema gde da živi i da ima ogromne dugove. Nakon što je dobio… »
Kevin Spejsi zaplakao u programu: "Dužan sam milione, ne znam gde ću živeti"

Kevin Spejsi zaplakao u programu: "Dužan sam milione, ne znam gde ću živeti"

Telegraf pre 14 dana
Čuveni glumac nije mogao da zadrži suze. Kevin Spejsi zaplakao je u programu i otkrio da mu je kuća "otišla na doboš" jer duguje mnogo miliona dolara zbog suđenja za seksualno zlostavljanje. Gostujući u emisiji "Pirs Morgan bez cenzure" slavni… »

Vesti dana »