Povezane vesti

"Ne mogu da verujem šta mi se dešava" Malom Radoju život se preokrenuo naglavačke! Ovo je čovek koji mu gradi i kuću i…

"Ne mogu da verujem šta mi se dešava" Malom Radoju život se preokrenuo naglavačke! Ovo je čovek koji mu gradi i kuću i…

Kurir pre 14 dana
Na pragu trošne kuće Dragišu je dočekao mali Radoje sa sestrom Ivonom i mamom Mirom, a onda su potekle suze! Poznati Požarevljanin poveo i unuke da vide svojim očima kako život može biti nemilosrdan. ČAČA - Priča o teškoj sudbini malog Radoja… »
Dragiša poveo unuke da upoznaju Radoja zbog kog plače Srbija: Dečak nije slutio šta će dobiti

Dragiša poveo unuke da upoznaju Radoja zbog kog plače Srbija: Dečak nije slutio šta će dobiti

Telegraf pre 14 dana
Da pomogne javilo se dosta dobrih ljudi, a Dragiša Tomić privrednik iz Požarevca i lično je došao u malo pomoravsko selo kako bi n manje, ni više već sagradio kuću za ovu napaćenu porodicu. Priča o teškoj sudbini dečaka Radoja iz sela Katrga… »
Dragiša poveo unuke kod malog Radoja da upoznaju dečaka borca: Privrednik iz Požarevca sam se javio da izgradi kuću za…

Dragiša poveo unuke kod malog Radoja da upoznaju dečaka borca: Privrednik iz Požarevca sam se javio da izgradi kuću za…

RINA pre 14 dana
Dragiša poveo unuke kod malog Radoja da upoznaju dečaka borca: Privrednik iz Požarevca sam se javio da izgradi kuću za namučenu porodicu i tako im pomogne - veliko bravo (FOTO) Čačak – Priča o teškoj sudbini dečaka Radoja iz sela Katrga kod… »
Dragiša poveo unuke da upoznaju dečaka borca Privrednik iz Požarevca sam se javio da izgradi kuću za namučenu porodicu…

Dragiša poveo unuke da upoznaju dečaka borca Privrednik iz Požarevca sam se javio da izgradi kuću za namučenu porodicu…

Dnevnik pre 14 dana
Za nevericu, darodavci im odmah okreću život za 180 stepeni. ČAČAK – Priča o teškoj sudbini dečaka Radoja iz sela Katrga proteklih dana obišla je Srbiju i region. Da pomogne javilo se dosta dobrih ljudi, a Dragiša Tomić privrednik iz… »

Vesti dana »