Povezane vesti

Ministar Ristić obišao Državni data centar: Razvoj IT tehnologija za kvalitetniji život građana

Ministar Ristić obišao Državni data centar: Razvoj IT tehnologija za kvalitetniji život građana

InfoKG pre 15 dana
Ministar informisanja i telekomunikacija u Vladi Republike Srbije Dejan Ristić obišao je Državni data centar u Kragujevcu, gde se upoznao sa njegovim potencijalima i novim razvojnim projektima. Ristić, koga su u ovom centru dočekali doskorašnji… »
Ministar informisanja nakon posete DATA centru u Kragujevcu: "Imao sam priliku da zakoračim u budućnost"

Ministar informisanja nakon posete DATA centru u Kragujevcu: "Imao sam priliku da zakoračim u budućnost"

Telegraf pre 15 dana
I, verujte mi, deluje savršeno, rekao je Ristić. Ministar informisanja i telekomunikacija Dejan Ristić tokom prve posete državnom DATA centru u Kragujevcu upoznao se sa njegovim potencijalima i novim razvojnim projektima i ocenio da treba još više… »
Ristić: Kragujevac postaje IT prestonica Srbije

Ristić: Kragujevac postaje IT prestonica Srbije

iKragujevac pre 15 dana
Kragujevac je u brojnim oblastima lider, a polako postaje i IT prestonica Srbije, kazao je ministar informisanja i telekomunikacija Dejan Ristić prilikom današnje posete Državnog data centra u Kragujevcu. On je naglasio da je Srbija postala… »

Vesti dana »