Povezane vesti
Fotka sinčića koji skuplja novac za bolesnu mamu je rasplakala Srbiju. Ovo je priča žene čija borba pomera planine
Nova 12.06.2024
Šta biste pomislili da vidite klinca koji na ulici prodaje mafine, vafle, limunadu, igračke, nakit… Možda skuplja za džeparac za leto? Nažalost, iza takvog prizora može da se krije nešto mnogo strašnije. To jedan sin skuplja novac za lečenje svoje mame… »
Priča o branki koja je rasplakala Srbiju! Sinčić skuplja pare za bolesnu mamu u centru grada, a njena borba pomera stene
Mondo 12.06.2024
Branki nedostaje 30.000 evra kako bi mogla da počne svoje lečenje. Branki nedostaje 30.000 evra kako bi mogla da počne svoje lečenje. Šta biste pomislili da vidite klinca koji na ulici prodaje mafine, vafle, limunadu, igračke, nakit… Možda skuplja za… »
Vesti dana »

U Srbiji cene lične potrošnje 0,2% više nego u julu, a 4,7% više nego godinu ranije
Ekapija pre 5 minutajoš 28 povezanih

Veća cena od oktobra: Evo za koliko će poskupeti grejanje u Beogradu
Mondo pre 7 satijoš 11 povezanih

Vremenska prognoza za Srbiju: promenljivo vreme sa sunčanim intervalima i kratkotrajnom kišom u brdsko-planinskim predelima
Naslovi.ai pre 45 minutajoš 33 povezane