Povezane vesti

Ambasador BiH Vranješ: Nisam uručio Srbiji protestnu notu koju je pokušao da uputi Konaković

Ambasador BiH Vranješ: Nisam uručio Srbiji protestnu notu koju je pokušao da uputi Konaković

RTS 12.06.2024
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić razgovarao je sa ambasadorom BiH u Srbiji Aleksandrom Vranješom. Poručio je da Srbija želi najbolju moguću saradnju sa Bosnom i Hercegovinom i potvrdio nedvosmislenu podršku Srbije Dejtonskom mirovnom… »
Beograd želi saradnju sa oba bh. entiteta, kaže šef diplomatije Srbije

Beograd želi saradnju sa oba bh. entiteta, kaže šef diplomatije Srbije

Slobodna Evropa 12.06.2024
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić izjavio je 12. juna da Srbija želi najbolju moguću saradnju sa oba entiteta Bosne i Hercegovine. "Srbija je u potpunosti posvećena daljem produbljivanju odnosa dveju država u političkom, ekonomskom, kulturnom i… »
Đurić sa Vranješom: Nedvosmislena podrška Srbije Dejtonskom sporazumu

Đurić sa Vranješom: Nedvosmislena podrška Srbije Dejtonskom sporazumu

RTV 12.06.2024
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Marko Đurić razgovarao je danas sa ambasadorom Bosne i Hercegovine u Srbiji Aleksandrom Vranješom o aktuelnim temama i pitanjima od obostranog značaja. Đurić je ukazao da Srbija želi najbolju moguću saradnju sa… »
Đurić nakon sastanka sa ambasadorom BiH: Srbija želi najbolju moguću saradnju sa oba entiteta Bosne i Hercegovine

Đurić nakon sastanka sa ambasadorom BiH: Srbija želi najbolju moguću saradnju sa oba entiteta Bosne i Hercegovine

Danas 12.06.2024
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić izjavio je danas da Srbija želi najbolju moguću saradnju sa oba entiteta Bosne i Hercegovine. Srbija je u potpunosti posvećena daljem produbljivanju odnosa u političkom, ekonomskom, kulturnom i svakom drugom… »
Šef Srpske diplomatije sastao se sa ambasadorom BiH: Nedvosmislena podrška Srbije Dejtonskom sporazumu

Šef Srpske diplomatije sastao se sa ambasadorom BiH: Nedvosmislena podrška Srbije Dejtonskom sporazumu

Kurir 12.06.2024
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić sastao se juče sa ambasadorom Bosne i Hercegovine u Srbiji dr Aleksandrom Vranješom, sa kojim je razgovarao o aktuelnim temama i pitanjima od obostranog značaja, navodi se u saopštenju. Ministar Đurić ukazao… »
Ambasador BiH u Srbiji: Niti sam doneo, niti sam uručio protesnu notu Srbiji

Ambasador BiH u Srbiji: Niti sam doneo, niti sam uručio protesnu notu Srbiji

Euronews 12.06.2024
Ambasador BiH u Srbiji Aleksandar Vranješ izjavio je danas da niti je doneo niti je uručio protestnu notu Srbiji povodom Svesrpskog sabora. Vranješ je posle razgovora sa ministrom spoljnih poslova Srbije Markom Đurićem rekao da je želeo da pojasni… »

Vesti dana »