Povezane vesti

Darko Filipović više neće da ćuti o bivšoj supruzi koja s njegovim drugom čeka dete: Rekao sve što zna

Darko Filipović više neće da ćuti o bivšoj supruzi koja s njegovim drugom čeka dete: Rekao sve što zna

Svet & Skandal pre 14 dana
Bivša supruga Darka Flipovića čeka bebu s drugim Pevač Darko Filipović prošle godine iznenada je stavio tačku na svoj brak sa Jasminom. Kako je tada sam priznao, pevač je suprugu ostavio posle saznanja da ga je varala s njegovim drugom. Međutim… »
"Varala me je sa drugarom, neka kaže ako je nije sramota": Jasmina Filipović u drugom stanju, a ovako je Darko pričao o…

"Varala me je sa drugarom, neka kaže ako je nije sramota": Jasmina Filipović u drugom stanju, a ovako je Darko pričao o…

Blic pre 14 dana
Jasmina Filipović, bivša supruga Darka Filipovića, je trudna. Jasmina je lepu vest podelila na Instagramu gde je objavila fotografiju u poodmakloj trudnoći, pozirala je sa belim plaštom koji je samo prekrivao njen trudnički stomak. Darko se ovim… »
Prevarila ga s njegovim drugom, pa zatrudnela? Bivša žena Darka Filipovića blista u drugom stanju

Prevarila ga s njegovim drugom, pa zatrudnela? Bivša žena Darka Filipovića blista u drugom stanju

Mondo pre 14 dana
Bivša supruga Darka Filipovića, Jasmina očekuje bebu, prenose mediji. Bivša supruga Darka Filipovića, Jasmina očekuje bebu, prenose mediji. Bivša žena pevača Darka Filipovića, Jasmina Filipović je u drugom je stanju. Jasmina je na Instagramu… »
Trudna bivša žena Darka Filipovića? Pevača varala sa njegovim prijateljem, a sada čeka dete

Trudna bivša žena Darka Filipovića? Pevača varala sa njegovim prijateljem, a sada čeka dete

Telegraf pre 14 dana
Jasmina se oglasila putem Instagrama. Bivša žena nekadašnje "Zvezde Granda", Darka Filipovića, Jasmina Filipović, navodno je u drugom stanju. Jasmina je objavila fotografije u poodmakloj trudnoći, pozirala je sa belim plaštom koji je samo prekrivao… »

Vesti dana »