Povezane vesti

Trudna bivša žena Darka Filipovića: Pevač je optužio za prevaru sa najboljim drugom, a ona opet blista od sreće

Trudna bivša žena Darka Filipovića: Pevač je optužio za prevaru sa najboljim drugom, a ona opet blista od sreće

Nova pre 14 dana
Jasmina Filipović, bivša supruga pevača Daraka Filipovića, je u drugom stanju. Jasmina Filipović je na Instagramu objavila fotografije u poodmakloj trudnoći. Naime, ona je pozirala sa belim plaštom koji je samo prekrivao njen trudnički stomak… »
Darko Filipović o trudnoći bivše supruge: Ne zanima me, ne pratimo se!

Darko Filipović o trudnoći bivše supruge: Ne zanima me, ne pratimo se!

Svet plus pre 14 dana
Darko Filipović, poznati pevač, komentarisao je trudnoću svoje bivše supruge Jasmine, s kojom se razveo zbog njenog neverstva. Otkrio je da ga njen život više ne zanima, osim u vezi sa njihovim detetom. Darko Filipović komentariše trudnoću bivše… »
"Čuo sam da se porodila" Darko Filipović o trudnoći bivše supruge: Ne zanima me, ne pratimo se

"Čuo sam da se porodila" Darko Filipović o trudnoći bivše supruge: Ne zanima me, ne pratimo se

Mondo pre 14 dana
Darko Filipović oglasio se nakon što se pročulo da je njegova bivša žena, Jasnima trudna. Darko Filipović oglasio se nakon što se pročulo da je njegova bivša žena, Jasnima trudna. U domaćim medijima osvanula je vest da je bivša supruga pevača… »
"Ona me ne zanima!": Oglasio se Darko Filipović nakon vesti da je njegova bivša žena koja ga je varala, trudna

"Ona me ne zanima!": Oglasio se Darko Filipović nakon vesti da je njegova bivša žena koja ga je varala, trudna

Telegraf pre 14 dana
Evo šta kaže pevač. Pevač Darko Filipović se oglasio nakon što je njegova bivša supruga, Jasmina Filipović, objavila da je u drugom stanju. - Ne pratimo se na mrežama, ne pratim je nigde, mene ona ne zanima. Čuo sam i da se porodila, poštujem… »

Vesti dana »