Povezane vesti
Đedović Handanović i članovi Udruženja korporativnih direktora o Zakonu o energetici, u pripremi i novi Zakon o rudarstvu
RTV 12.06.2024
BEOGRAD - Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović razgovarala je danas sa predstavnicima Udruženja korporativnih direktora Srbije o planu razvoja energetskog sektora i predstojećim izmenama u zakonodavnom okviru. Đedović Handanović… »
Đedović Handanović sa Udruženjem korporativnih direktora o razvoju energetskog sektora
Danas 12.06.2024
Ministarka rudarstva i energetike Srbije Dubravka Đedović Handanović razgovarala je danas sa domaćim Udruženjem korporativnih direktora o planu razvoja energetskog sektora i predstojećim izmena u zakonodavnom okviru. Đedović Handanović je rekla da se… »
Vesti dana »

Sprovođenje Netanjahuovog plana "nemoguće bez velikog broja žrtava": Kako tumačiti "ćutanje" američke administracije?
Euronews pre 1 satjoš 38 povezanih

Protestne šetnje u Beogradu, Nišu, Leskovcu i Čačku, koncert na raskrsnici u Šapcu
RTS pre 3 minutajoš 23 povezane

Tramp otkrio: Sa Putinom vrlo uskoro; "Zelenski da bude spreman da nešto potpiše"
B92 pre 4 minutajoš 47 povezanih

Lideri Azerbejdžana i Jermenije u Vašingonu potpisali zajedničku deklaraciju o miru
Insajder pre 13 minutajoš 29 povezanih

Pet osoba privedeno zbog napada na novinare tokom uklanjanja spomenika Pavlu Đurišiću
Nova pre 4 satijoš 27 povezanih