Povezane vesti
Viši sud u Nišu usvojio dve žalbe opozicije
Niške vesti 12.06.2024
“Viši sud u Nišu usvojio je dva žalbe opozicije na rešenja Gradske izborne komisije i naložio GIK-u da ponovo razmotri prigovore i donese nova rešenja”, kazala je članica pravnog tima koalicije “Biramo Niš” Dragana Milutinović. Ona je… »
Viši sud u Nišu usvojio dve žalbe koalicije "Biramo Niš"
Južne vesti 12.06.2024
Dve žalbe niške opozicije na odbijanje prigovora od strane GIK-a kao nerazumljive, Viši sud je usvojio i vratio Komisiji na ponovno odlučivanje. U pitanju su žalbe na izborni materijal na biračkim mestima 25 na Paliluli i 50 na Medijani, a GIK ima… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 6 satijoš 1 povezana