Povezane vesti

Pripadnici bezbednosnih službi „uhvaćeni na delu“: Opozicioni aktivista špijuniran u Kraljevu

Pripadnici bezbednosnih službi „uhvaćeni na delu“: Opozicioni aktivista špijuniran u Kraljevu

N1 Info pre 12 dana
O praćenju i snimanju nepodobnih aktivista uglavnom se samo priča. Međutim, u Kraljevu su pripadnici bezbednosnih službi snimljeni na delu. Žrtva "špijuniranja" bio je opzicioni aktivista Predrag Voštinić. Snimak onih koji su ga snimali zabeležio… »
Cvijić: Neistomišljenike otvoreno prate, da pokažu da im se može

Cvijić: Neistomišljenike otvoreno prate, da pokažu da im se može

Radio 021 pre 13 dana
Praćenje neistomišljenika i kritičara vlasti koja se dešava poslednjih desetak godina vraća nas u devedesete i period pre toga, ocenjuje novinar nedeljnika Radar Vuk Cvijić. On je to rekao komentarišući snimak na kom se vidi kako pripadnici tajne… »
Cvijić: Praćenje neistomišljenika i kritičara vlasti poslednjih 10 godina vraća nas u devedesete

Cvijić: Praćenje neistomišljenika i kritičara vlasti poslednjih 10 godina vraća nas u devedesete

N1 Info pre 13 dana
Praćenje neistomišljenika i kritičara vlasti koja se dešava poslednjih desetak godina vraća nas u devedesete i period pre toga, ocenjuje novinar nedeljnika Radar Vuk Cvijić, komentarišući snimak na kom se vidi kako pripadnici tajne službe prate i… »
Voštinić o praćenju: Najteže što su mi uradili je da ne razmišljam više kao slobodan čovek

Voštinić o praćenju: Najteže što su mi uradili je da ne razmišljam više kao slobodan čovek

N1 Info pre 13 dana
Predrag Voštinić iz kraljevačkog Lokalnog fronta, kog su pripadnici tajnih službi pratili tokom predizborne kampanje u decembru, izjavio je da je ono najteže što su njemu uradili to da više ne razmišlja kao normalan, slobodan čovek. On je za N1… »
Voštinić o praćenju: Najteže što su mi uradili je da ne razmišljam više kao slobodan čovek

Voštinić o praćenju: Najteže što su mi uradili je da ne razmišljam više kao slobodan čovek

Novi magazin pre 13 dana
Predrag Voštinić iz kraljevačkog Lokalnog fronta, kog su pripadnici tajnih službi pratili tokom predizborne kampanje u decembru, izjavio je da je ono najteže što su njemu uradili to da više ne razmišlja kao normalan, slobodan čovek. On je za N1… »
Radar objavio ekskluzivan snimak: Kako tajna služba prati aktiviste opozicije

Radar objavio ekskluzivan snimak: Kako tajna služba prati aktiviste opozicije

N1 Info pre 13 dana
Nedeljnik Radar objavio je snimak na kom se vidi kako pripadnici tajne službe prate i snimaju Predraga Voštinića, opozicionog aktivistu iz kraljevačkog Lokalnog fronta. Na snimku koji je ekskluzivno objavio Radar, lica koja sede za stolom su… »
Kako tajna služba prati aktiviste opozicije: Radar objavio ekskluzivni snimak

Kako tajna služba prati aktiviste opozicije: Radar objavio ekskluzivni snimak

Danas pre 13 dana
Nedeljnik Radar objavio je snimak na kom se vidi kako pripadnici tajne službe prate i snimaju Predraga Voštinića, opozicionog aktivistu iz kraljevačkog Lokalnog fronta. Na snimku, kako prenosi N1, a koji možete da pogledate na ovom linku, lica koja… »
Kako su me špijunirali pripadnici BIA i policije

Kako su me špijunirali pripadnici BIA i policije

Radar pre 13 dana
Fotografisali su nas u kraljevačkim restoranima sa predstavnicima posmatračke misije OEBS-a i britanske ambasade, koji su došli da nadgledaju izbore u Srbiji, a vlast je kasnije te snimke koristila da nas predstavi kao strane plaćenike. Javna je tajna… »
Objavljen snimak kako pripadnici tajne službe prate i snimaju aktivistu iz Kraljeva

Objavljen snimak kako pripadnici tajne službe prate i snimaju aktivistu iz Kraljeva

Radio 021 pre 13 dana
Nedeljnik Radar objavio je snimak na kom se vidi kako pripadnici tajne službe prate i snimaju Predraga Voštinića, opozicionog aktivistu iz kraljevačkog Lokalnog fronta. Na snimku, kako prenosi N1, a koji možete da pogledate OVDE, lica koja sede za… »
Objavljujemo snimak kako pripadnici tajne službe prate aktiviste opozicije

Objavljujemo snimak kako pripadnici tajne službe prate aktiviste opozicije

Radar pre 13 dana
Fotografisali su nas u kraljevačkim restoranima sa predstavnicima posmatračke misije OEBS-a i britanske ambasade, koji su došli da nadgledaju izbore u Srbiji, a vlast je kasnije te snimke koristila da nas predstavi kao strane plaćenike. Javna je tajna… »
Kako su me špijunirali pripadnici BIA i policije

Kako su me špijunirali pripadnici BIA i policije

Radar pre 13 dana
Fotografisali su nas u kraljevačkim restoranima sa predstavnicima posmatračke misije OEBS-a i britanske ambasade, koji su došli da nadgledaju izbore u Srbiji, a vlast je kasnije te snimke koristila da nas predstavi kao strane plaćenike. Javna je tajna… »

Vesti dana »