Povezane vesti

Rusko-izraelskom novinaru zabranjen ulazak u Srbiju: „Na aerodromu mi nisu ništa objasnili, samo su mi dali papir da sam…

Rusko-izraelskom novinaru zabranjen ulazak u Srbiju: „Na aerodromu mi nisu ništa objasnili, samo su mi dali papir da sam…

Nova pre 12 dana
Romanu Perlu, rusko-izraelskom slobodnom novinaru angažovanom na zajedničkom projektu Glasa Amerike i Radija Slobodna Evropa "Current time - Aktuelnosti", zabranjen je ulazak u Srbiju na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu. U srpsku prestonicu novinar je… »
Novinari – igre sa granicama (VIDEO)

Novinari – igre sa granicama (VIDEO)

Insajder pre 12 dana
Novinaru Romanu Perli, koji kritikuje vlast u Rusiji, zabranjen je ulazak u Srbiju. To nije prvi put da se pojedinim ruskim novinarima zabranjuje ulazak u zemlju dok, sa druge strane, Srbija nije usamljena u zabranama te vrste. Obrazloženja su… »
Rusko-izraelskom novinaru zabranjen ulazak u Srbiju: „Dali su mi papir da sam bezbednosni rizik“

Rusko-izraelskom novinaru zabranjen ulazak u Srbiju: „Dali su mi papir da sam bezbednosni rizik“

N1 Info pre 13 dana
Romanu Perlu, rusko-izraelskom slobodnom novinaru angažovanom na zajedničkom projektu Glasa Amerike i Radija Slobodna Evropa "Current time - Aktuelnosti", zabranjen je ulazak u Srbiju na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu. U srpsku prestonicu novinar je… »
Zabranjen ulazak u Srbiju rusko-izraelskom novinaru i autoru na projektu Glasa Amerike i RSE

Zabranjen ulazak u Srbiju rusko-izraelskom novinaru i autoru na projektu Glasa Amerike i RSE

Danas pre 13 dana
Romanu Perlu, rusko-izraelskom slobodnom novinaru angažovanom na zajedničkom projektu Glasa Amerike i Radija Slobodna Evropa “Current time – Aktuelnosti”, zabranjen je ulazak u Srbiju na aerodromu “Nikola Tesla” u Beogradu. Kako je ispričao… »
Nikitin: Zabranjen ulaz u Srbiju rusko-izraelskom novinaru

Nikitin: Zabranjen ulaz u Srbiju rusko-izraelskom novinaru

NIN pre 13 dana
Rusko-izraelskom novinaru Romanu Perlu je 8. juna uskraćen ulazak u Srbiju što je najnoviji slučaj "uskraćivanja gostoprimstva" opoziciono nastrojenim Rusima, saopštio je ruski antiratni aktivista Pjotr Nikitin koji živi u Beogradu. On je naveo da… »
Ruskom novinaru na beogradskom aerodromu zabranjen ulazak u Srbiju

Ruskom novinaru na beogradskom aerodromu zabranjen ulazak u Srbiju

Radio 021 pre 13 dana
Rusko-izraelskom novinaru angažovanom na zajedničkom projektu Glasa Amerike i Radija slobodna Evropa "Current time - Aktuelnosti" Romanu Perlu zabranjen je ulazak u Srbiju na aerodromu "Nikola Tesla". Kako je ispričao Glasu Amerike, po sletanju u… »
Rusko-izraelski novinar izjavio da mu je zabranjen ulaz u Srbiju

Rusko-izraelski novinar izjavio da mu je zabranjen ulaz u Srbiju

Danas pre 13 dana
Rusko-izraelskom slobodnom novinaru angažovanom na zajedničkom projektu Glasa Amerike i Radija Slobodna Evropa “Current time – Aktuelnosti” Romanu Perlu zabranjen je ulazak u Srbiju na aerodromu “Nikola Tesla” u Beogradu. Kako je ispričao… »

Vesti dana »