Povezane vesti

Nastavnica koju je napao učenik na času otvorila dušu „Rasplakaću se po ko zna koji put...”

Nastavnica koju je napao učenik na času otvorila dušu „Rasplakaću se po ko zna koji put...”

Dnevnik pre 14 dana
Aleksandra Stanković, nastavnica muzičkog vaspitanja u Osnovnoj školi “Vasa Pelagić” u Beogradu, koju je učenik pre dva dana verbalno i fizički napao, ispričala je šta se desilo u školi tog dana. Kako ističe napad je usledio nakon razgovora… »
„Mi nismo džakovi za udaranje, moja deca traže da dam otkaz, jer njima treba majka“: Napadnuta nastavnica iz Beograda…

„Mi nismo džakovi za udaranje, moja deca traže da dam otkaz, jer njima treba majka“: Napadnuta nastavnica iz Beograda…

Nova pre 14 dana
Aleksandru Stanković, nastavnicu muzičkog vaspitanja u Osnovnoj školi "Vasa Pelagić" u Beogradu, verbalno je i fizički napao učenik šestog razreda te škole. Nezavisni sindikat prosvetnih radnika saopštio je da ovakvi incidenti pokazuju da se… »
"Sankcije će biti neuporedivo oštrije": Slavica Đukić Dejanović za "Blic" televiziju o kaznama za napad na prosvetare…

"Sankcije će biti neuporedivo oštrije": Slavica Đukić Dejanović za "Blic" televiziju o kaznama za napad na prosvetare…

Blic pre 14 dana
Nakon napada na profesora u Bačkoj Palanci i profesora 3. beogradske gimnazije, za nešto više od mesec dana zabeležen još jedan primer nasilja. Ovog puta u osnovnoj školi. Učenik šestog razreda verbalno I fizički je napao nastavnicu muzičkog… »

Vesti dana »