Povezane vesti

ELITA 7: Potpuni preokret! Aneli Ahmić će ipak zadržati dete, Janjuš van sebe! (VIDEO)

ELITA 7: Potpuni preokret! Aneli Ahmić će ipak zadržati dete, Janjuš van sebe! (VIDEO)

Svet plus pre 13 dana
U toku emisije "Pitanja gledalaca" u rijalitiju ELITA 7, žestoka rasprava se vodila između Aneli Ahmić i Marka Janjuševića Janjuša, a nakon toga došlo je i do šokantne odluke. Janjuš je otvoreno izneo svoje zahteve i frustracije u vezi sa Anelom… »
"Odlučila sam. Neću prekinuti trudnoću" Aneli Ahmić rekla Janjušu da će zadržati bebu, a onda mu saopštila šok vesti

"Odlučila sam. Neću prekinuti trudnoću" Aneli Ahmić rekla Janjušu da će zadržati bebu, a onda mu saopštila šok vesti

Blic pre 13 dana
Aneli Ahmić nedavno je saznala da je u drugoms stanju, a nakon raskida sa Markom Janjuševićem Janjušem saopštila je da želi da prekine trudnoću. Međutim, Aneli Ahmić otkrila je sada da je razmislila i da će ipak zadržati bebu, ali da ne želi… »
Aneli odlučila da li želi da zadrži bebu! Muk u Beloj kući, Janjuš krivi njega za sve - Ahmićeva jasna: Ja sam svoje…

Aneli odlučila da li želi da zadrži bebu! Muk u Beloj kući, Janjuš krivi njega za sve - Ahmićeva jasna: Ja sam svoje…

Kurir pre 13 dana
Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš saznali su da će dobiti dete nedugo nakon raskida, a njihoiv odnos od tada je još turbulentniji i svađe sve češće. Aneli je zbog toga nekoliko dana razmišljala da li će zadržati bebu, a sada je u toku… »
Aneli Ahmić donela konačnu odluku: Saopštila da li će roditi dete, izjavom šokirala Janjuša

Aneli Ahmić donela konačnu odluku: Saopštila da li će roditi dete, izjavom šokirala Janjuša

Telegraf pre 13 dana
Sada je sigurna u svoju odluku. Rijaliti igračica Aneli Ahmić i njen partner Marko Janjušević Janjuš uskoro će postati roditelji. Aneli je nedavno saznala da je u drugom stanju, što je bilo potpuno iznenađenje za sve. Kako njih dvoje nisu u… »

Vesti dana »