Povezane vesti

Zastupaću vojvođanske Mađare i celu Srbiju

Zastupaću vojvođanske Mađare i celu Srbiju

Politika pre 15 dana
​ Ovo će za mene biti velika promena, jer sam do sada radila kao narodni poslanik u Skupštini Srbije, a potom i kao državni sekretar u drugom okruženju, u potpuno drugačijem sistemu. Kao što je i Andor Deli, moj prethodnik u protekla dva mandata… »
Anamarija Viček: U Evropskom parlamentu zastupaću vojvođanske Mađare i celu Srbiju

Anamarija Viček: U Evropskom parlamentu zastupaću vojvođanske Mađare i celu Srbiju

RTV pre 14 dana
BEOGRAD - Nova poslanica Evropskog parlamenta sa liste vladajuće mađarske partije Fides Anamarija Viček, iz Saveza vojvođanskih Mađara, rekla je danas da će njen najvažniji zadatak na novoj funkciji biti da iskoristi sve mogućnosti pregovaranja… »
Viček će podržavati Srbiju da što pre postane punopravna članica EU: U EP ću zastupati vojvođanske Mađare i celu Srbiju

Viček će podržavati Srbiju da što pre postane punopravna članica EU: U EP ću zastupati vojvođanske Mađare i celu Srbiju

Dnevnik pre 14 dana
BEOGRAD: Nova poslanica Evropskog parlamenta sa liste vladajuće mađarske partije Fides Anamarija Viček, iz stranke Savez vojvođanskih Mađara, rekla je danas da će njen najvažniji zadatak na novoj funkciji biti da iskoristi sve mogućnosti… »

Vesti dana »