Povezane vesti

"Umrla je dan pred moj rođendan" Potresna ispovest Miljane Kulić: Izgubila bliskog člana porodice, kroz suze se prisetila…

"Umrla je dan pred moj rođendan" Potresna ispovest Miljane Kulić: Izgubila bliskog člana porodice, kroz suze se prisetila…

Kurir pre 13 dana
Miljana Kulić progovorila je o najtežem trenutku u životu. Malo ko zna da je njen život obeležila smrt bliskog člana porodice, zbog koje i danas pati drhtavim glasom je ispričala da joj je najteže pao gubitak bake. - U životu mi je najteže pala… »
"Umrla je dan pred moj rođendan": Miljana Kulić drhtavim glasom progovorila o gubitku člana porodice: "Bila mi je sve u…

"Umrla je dan pred moj rođendan": Miljana Kulić drhtavim glasom progovorila o gubitku člana porodice: "Bila mi je sve u…

Blic pre 13 dana
Miljana Kulić jedna je od najskandaloznijih rijaliti učesnicima, a sada je otkrila koji joj je bio najteži životni trenutak. Miljana Kulić drhtavim glasom je ispričala da joj je najteže pao gubitak bake. - U životu mi je najteže pala smrt bake… »
Miljana u suzama zbog gubitka bliskog člana porodice, tek smogla snagu da o tome priča: "Najteži trenutak..."

Miljana u suzama zbog gubitka bliskog člana porodice, tek smogla snagu da o tome priča: "Najteži trenutak..."

Telegraf pre 13 dana
Tokom izlaganja za crnim stolom, Kulićeva je govorila o najbolnijem trenutku u životu. Rijaliti zvezda Miljana Kulić već godinama vodi život pred kamerama. Proslavila se učešćem u "Parovima", potom je prešla u "Zadrugu", a sada je deo "Elite"… »

Vesti dana »