Povezane vesti

Poverenica Srbije traži da se poslanik Nestorović izvini Romima

Poverenica Srbije traži da se poslanik Nestorović izvini Romima

Slobodna Evropa pre 13 dana
Narodni poslanik grupe "Mi snaga naroda" u Skupštini Srbije, Branimir Nestorović prekršio je zakon i uvredio Rome i Romkinje izjavama na televiziji s nacionalnom frekvencijom, i dužan je da se javno izvini, mišljenje je Poverenice za zaštitu… »
Poverenica za zaštitu ravnopravnosti: Branimir Nestorović je uvredio Rome, prekršio zakon i dužan je da se izvini

Poverenica za zaštitu ravnopravnosti: Branimir Nestorović je uvredio Rome, prekršio zakon i dužan je da se izvini

Blic pre 13 dana
Branimir Nestorović, poslanik grupe "Mi snaga naroda" u Skupštini Srbije, uvredio je Rome i Romkinje izjavama na televiziji s nacionalnom frekvencijom, prekršio zakon i dužan je da se javno izvini, mišljenje je Poverenice za zaštitu ravnopravnosti o… »
Poverenica: Poslanik Branimir Nestorović treba da se izvini zbog diskriminacije

Poverenica: Poslanik Branimir Nestorović treba da se izvini zbog diskriminacije

Danas pre 13 dana
Poslanik grupe „Mi snaga naroda“ u Skupštini Srbije Branimir Nestorović je uvredio Rome i Romkinje izjavama na televiziji s nacionalnom frekvencijom, prekršio zakon i dužan je da se javno izvini – mišljenje je Poverenice za zaštitu… »
Inicijativa A11: Poverenica traži da se Nestorović izvini Romima

Inicijativa A11: Poverenica traži da se Nestorović izvini Romima

N1 Info pre 13 dana
Poslanik grupe "Mi snaga naroda" u Skupštini Srbije Branimir Nestorović je uvredio Rome i Romkinje izjavama na televiziji s nacionalnom frekvencijom, prekršio zakon i dužan je da se javno izvini, mišljenje je Poverenice za zaštitu ravnopravnosti o… »
Utvrđeno: Nestorović prekršio zakon, od njega se očekuje da se izvini Romima i Romkinjama

Utvrđeno: Nestorović prekršio zakon, od njega se očekuje da se izvini Romima i Romkinjama

Radio 021 pre 13 dana
Poverenica za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković donela je mišljenje da je narodni poslanik Branimir Nestorović rasističkim izjavama o Romima i Romkinjama prekršio zakon. Kako je saopštila Inicijativa za ekonomska i socijalna prava A 11… »
Inicijativa A11: Poslanik Nestorović treba da se izvini jer je diskriminisao Rome

Inicijativa A11: Poslanik Nestorović treba da se izvini jer je diskriminisao Rome

Novi magazin pre 13 dana
Poslanik grupe "Mi snaga naroda" u Skupštini Srbije Branimir Nestorović je uvredio Rome i Romkinje izjavama na televiziji s nacionalnom frekvencijom, prekršio zakon i dužan je da se javno izvini - mišljenje je Poverenice za zaštitu ravnopravnosti o… »

Vesti dana »