Povezane vesti

FOTO „Moj najveći uspeh do sada, tata mi je uzor“: Angelina Topić sa velikim osmehom stigla u Beograd posle srebra na EP

FOTO „Moj najveći uspeh do sada, tata mi je uzor“: Angelina Topić sa velikim osmehom stigla u Beograd posle srebra na EP

Nova pre 16 dana
Angelina Topić, srpska atletičarka, ponovo je napravila veliki uspeh, pošto je u Rimu na Evropskom prvenstvu izborila srebrnu medalju u disciplini skok uvis. Mlada srpska atletičarka je u četvrtak lepo dočekana na Aerodromu „Nikola Tesla“, a… »
FOTO „Prvo sam osetila strah, bila sam zabrinuta“: Vilagoš sa srebrom oko vrata dočekana u Beogradu

FOTO „Prvo sam osetila strah, bila sam zabrinuta“: Vilagoš sa srebrom oko vrata dočekana u Beogradu

Nova pre 16 dana
Adriana Vilagoš je zablistala na atletskom Evropskom prvenstvu u Rimu i pamtiće ga po tri velika uspeha. Sa bačenih 64,42 centimetra oborila je lični i nacionalni rekord u bacanju koplja, osvojila je srebro i izborila normu za Olimpijske igre u… »
Angelina i Adriana ne skidaju osmeh sa lica! Fenomenalni trenuci na aerodromu! Srpske heroine stigle u Beograd (foto)

Angelina i Adriana ne skidaju osmeh sa lica! Fenomenalni trenuci na aerodromu! Srpske heroine stigle u Beograd (foto)

Kurir pre 16 dana
Srpske heroine, Angelina Topić (18) i Adriana Vilagoš (20), stigle su u Beograd posle velikog uspeha na Evropskom prvenstvu u Rimu. Mlade atletičarke koje su donele veliku radost Srbiji su oko 12 časova i 20 minuta sletele na aerodrom Nikola Tesla… »
Veličanstven doček za srebrne Angelinu i Adrianu VIDEO

Veličanstven doček za srebrne Angelinu i Adrianu VIDEO

B92 pre 16 dana
Angelina Topić i Adriana Vilagoš stigle su u Srbiju. Srpske atletičarke su se vratile u domovinu nakon senzacionalnih srebrnih medalja na Evropskom prvenstvu u Rimu. Nju su na aerodromu Nikola Tesla dočekali prijatelji, članovi porodice u… »
Srebrna kraljica Angelina zablistala: "Presrećna sam! Otac mi je najveći uzor u sportu i životu, a Pariz..."

Srebrna kraljica Angelina zablistala: "Presrećna sam! Otac mi je najveći uzor u sportu i životu, a Pariz..."

Telegraf pre 16 dana
Presrećna je bila Topićeva na dočeku na Beogradskom aerodromu. Ogroman uspeh ostvarila je Angelina Topić na Evropskom prvenstvu u atletici u Rimu, pošto je osvojila srebrnu medalju odmah iza pobednice Jaroslave Mahučik iz Ukrajine. Skokom od 197… »
Divna scena sa Beogradskog aerodroma: Cveće i "šampanjac" čekaju Angelinu i Adrianu, tu je drugarica iz tima

Divna scena sa Beogradskog aerodroma: Cveće i "šampanjac" čekaju Angelinu i Adrianu, tu je drugarica iz tima

Telegraf pre 16 dana
Veliki uspeh su ostvarile naše atleričarke. Nema ko se nije obradovao srebrnim medaljama koje su osvojile naše blistave, mlade atletičarke Angelina Topić i Adriana Vilagoš na tek završenom Evropskom prvenstvu koje je održano u Rimu. Time su… »

Vesti dana »