Povezane vesti

Na suđenju „vračarcima“ prikazivane slike sa obdukcije njihovih žrtava

Na suđenju „vračarcima“ prikazivane slike sa obdukcije njihovih žrtava

Politika pre 13 dana
Prikazom slika sa obdukcije ubijenih Aleksandra Šarca i Aleksandra Halabrina pred sudskim većem. Posebnog odeljenja Višeg suda u Beogradu danas je nastavljeno suđenje grupi od 48 okrivljenih za tri ubistva i šest pokušaja ubistava. Organizatori… »
Nastavljeno suđenje „vračarcima“, prikazane uznemirujuće fotografije žrtava klana

Nastavljeno suđenje „vračarcima“, prikazane uznemirujuće fotografije žrtava klana

N1 Info pre 13 dana
Izvođenjem pisanih dokaza iz spisa predmeta nastavljeno je suđenje kriminalnoj grupi "vračarci" optuženoj za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava. U sudnici su prikazane uznemirujuće fotografije koje su deo obdukcionog izveštaja… »
Na suđenju "vračarcima" prikazane fotografije sa obdukcije Šarca i Halabrina, jednom optuženom pritvor zamenjen jemstvom

Na suđenju "vračarcima" prikazane fotografije sa obdukcije Šarca i Halabrina, jednom optuženom pritvor zamenjen jemstvom

Insajder pre 13 dana
U nastavku suđenja pripadnicima grupe "vračarci" optuženim za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava, u Specijalnom sudu prikazane su slike sa obdukcije ubijenih Aleksandra Šarca i Aleksandra Halabrina. Šarac je ranjen iz vatrenog… »
"Ja sam ga rodila, moram da budem tu za njega": Na suđenju "Vračarcima" prikazane fotografije sa obdukcije ubijenih, reči…

"Ja sam ga rodila, moram da budem tu za njega": Na suđenju "Vračarcima" prikazane fotografije sa obdukcije ubijenih, reči…

Blic pre 13 dana
U nastavku suđenja pripadnicima grupe "vračarci" optuženim za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava, u Specijalnom sudu prikazane su slike sa obdukcije ubijenih Aleksandra Šarca i Aleksandra Halabrina. Šarac je ranjen iz vatrenog… »
„Ja sam ga rodila, moram tu da budem zbog njega“: Na suđenju „Vračarcima“ prikazane fotografije sa obdukcije žrtava…

„Ja sam ga rodila, moram tu da budem zbog njega“: Na suđenju „Vračarcima“ prikazane fotografije sa obdukcije žrtava…

Nova pre 13 dana
U nastavku suđenja pripadnicima grupe "vračarci" optuženim za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava, u Specijalnom sudu prikazane su slike sa obdukcije ubijenih Aleksandra Šarca i Aleksandra Halabrina. Šarac je ranjen iz vatrenog… »
Ja sam ga rodila, znam kad je udahnuo prvi put, moram da budem tu za njega: Majka ubijenog Šarca upozorena da su slike jezive!

Ja sam ga rodila, znam kad je udahnuo prvi put, moram da budem tu za njega: Majka ubijenog Šarca upozorena da su slike jezive!

Kurir pre 13 dana
Suđenje takozvanom vračarskom klanu, na čijem su čelu prema optužnici bili odbegli Nikola Vušović, zvani Džoni sa Vračara i Radoje Zvicer, nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu uvidom u zapisnik sa uviđaja sa lica mesta i… »
Muž starlete 7 puta osuđivan: Sud doneo odluku da li Kačarević može na slobodu

Muž starlete 7 puta osuđivan: Sud doneo odluku da li Kačarević može na slobodu

Kurir pre 13 dana
Sudsko veće koje sudi pripadnicima takozvanog vračarskog klana na čijem su čelu navodno bili odbegli Nikola Vušović, zvani Džoni sa Vračara i Radoje Zvicer, donelo je odluku da odbije predlog branilaca optuženog Nikole Kačarevića, supruga… »

Vesti dana »