Povezane vesti

Šok u emisiji! Majka ispričala potresnu priču o ćerki (10) koja je u domu Onda se uživo uključio njen otac iz zatvora

Šok u emisiji! Majka ispričala potresnu priču o ćerki (10) koja je u domu Onda se uživo uključio njen otac iz zatvora

Kurir 13.06.2024
Tema današnje emisije "Ni pet ni šest" je slučaj žene, bivše zavisnice, koja je narkotike prestala da koristi i pre rođenja deteta, a kojoj je oduzeto dete. Njena prošlost je zaista burna. Bila je u zatvoru, bila je zavisnica od opijata, ali je… »
Potresna ispovest majke: "Dete mi je oteto i poslato kod hranitelja pa u dom, godinu i po dana ne dozvoljavaju posete…

Potresna ispovest majke: "Dete mi je oteto i poslato kod hranitelja pa u dom, godinu i po dana ne dozvoljavaju posete…

Kurir 13.06.2024
Kakva su ljudska i roditeljska prava kada su u pitanju osobe koje imaju za sobom burnu prošlost? Autorka i voditeljka Jovana Grgurević, u današnjoj emisiji “NI 5 NI 6” na Kurir televiziji, razgovaraće sa svojim gostima o tome da li je pravda… »
Ispovest majke: "Dete mi je oteto i poslato kod hranitelja pa u dom, godinu i po dana ne dozvoljavaju posete srodnicima"

Ispovest majke: "Dete mi je oteto i poslato kod hranitelja pa u dom, godinu i po dana ne dozvoljavaju posete srodnicima"

Mondo 13.06.2024
Kakva su ljudska i roditeljska prava kada su u pitanju osobe koje imaju za sobom burnu prošlost? Kakva su ljudska i roditeljska prava kada su u pitanju osobe koje imaju za sobom burnu prošlost? Autorka i voditeljka Jovana Grgurević, u današnjoj… »

Vesti dana »