Povezane vesti

"Nisam znala da pozajmljuju" Danas živi u luksuzu, a nekad nije imala za odeću - Majka bila u dugovima do guše

"Nisam znala da pozajmljuju" Danas živi u luksuzu, a nekad nije imala za odeću - Majka bila u dugovima do guše

Mondo 13.06.2024
Pevačica Dara Bubamara progovorila o podršci koju je dobijala od oca i majke na početku karijere. Pevačica Dara Bubamara progovorila o podršci koju je dobijala od oca i majke na početku karijere Pevačica Dara Bubamara svakodnevno na društvenim… »
„Majka mi je bila u dugovima do guše“: Dara Bubamara živela u bedi, pozajmljivala novac za audicije u Beogradu

„Majka mi je bila u dugovima do guše“: Dara Bubamara živela u bedi, pozajmljivala novac za audicije u Beogradu

Nova 13.06.2024
Pevačica Dara Bubamara danas živi u izobilju, ali to nije oduvek bio slučaj. Njena majka morala je da pozajmljuje novac kako bi je slali u Beograd na audicije jer su podržavali njenu želju da se bavi muzikom. Pevačica je ispričala da je njena majka… »
"Majka mi je bila u dugovima do guše": Dara Bubamara živela u bedi, a ovako je uspela: "Zajmili su novac, pozajmljivali…

"Majka mi je bila u dugovima do guše": Dara Bubamara živela u bedi, a ovako je uspela: "Zajmili su novac, pozajmljivali…

Blic 13.06.2024
Pevačica Dara Bubamara danas živi u izobilju, ali to nije oduvek bio slučaj, već je morala da prođe kroz trnje do zvezda. Naime, njena majka morala je da pozajmljuje novac kako bi je slali u Beograd na audicije jer su podržavali njenu želju da se… »
"Majka je bila u dugovima do guše" Dara Bubamara danas živi u luksuzu, a pre nije imala novac ni sa garderobu! Evo kako je…

"Majka je bila u dugovima do guše" Dara Bubamara danas živi u luksuzu, a pre nije imala novac ni sa garderobu! Evo kako je…

Kurir 13.06.2024
Pevačica Dara Bubamara danas živi u lagodnim i luksuznim životom, ali ne krije da nije oduvek bilo tako, već je morala da prođe kroz trnje kako bi došla do zvezda. Njena majka morala je da pozajmljuje novac kako bi je slali u Beograd na audicije jer… »
Dara Bubamara živela u bedi i prošla trnovit put: Roditelji pozajmljivali novac i odeću za nju „Majka bila u dugovima do…

Dara Bubamara živela u bedi i prošla trnovit put: Roditelji pozajmljivali novac i odeću za nju „Majka bila u dugovima do…

Dnevnik 13.06.2024
Pevačica Dara Bubamara danas živi u izobilju, ali to nije oduvek bio slučaj, već je morala da prođe kroz trnje do zvezda. Naime, njena majka morala je da pozajmljuje novac kako bi je slali u Beograd na audicije jer su podržavali njenu želju da se… »

Vesti dana »

Čitajte u “Vestima”: Nikog se ne plašimo

Čitajte u “Vestima”: Nikog se ne plašimo

Vesti online pre 5 satijoš 63 povezane
Izrael bombardovao Bejrut

Izrael bombardovao Bejrut

Al Jazeera pre 6 satijoš 27 povezanih