Povezane vesti

Eva Ras mislila da je kupusom ubila muža: Celog života je krivila sebe

Eva Ras mislila da je kupusom ubila muža: Celog života je krivila sebe

Vesti online pre 13 dana
Glumica Eva Ras često ume da iznenadi svojim stavovima i izjavama, nekad nasmeje, a nekad pomalo i začudi. Kao što je poznato, Evin suprug je preminuo davne 1982. godine, kada je imao samo 40 godina, a glumica je mislila da je za to ona kriva. Kako je… »
Moje More: Ivana Jordan zasijala na svom muzičkom slavlju (foto)

Moje More: Ivana Jordan zasijala na svom muzičkom slavlju (foto)

Večernje novosti pre 13 dana
POP ZVEZDA Ivana Jordan upriličila je večeras veliku promociju povodom nove pesme "More". Foto: Novosti Ivani se u spotu za novu pojavljuju dve glumačke legende Eva Ras i Milenko Pavlov. Naime, ona je obukla elegantnu haljinu sa dubokim dekolteom, a… »
Ivana Jordan zablistala na promociji nove pesme! Stigli i poznati da podrže koleginicu, a tu je i Kurirov voditelj (foto…

Ivana Jordan zablistala na promociji nove pesme! Stigli i poznati da podrže koleginicu, a tu je i Kurirov voditelj (foto…

Kurir pre 13 dana
Ivana Jordan tokom dana promovisala je svoju novu pesmu “More”. U spotu se pojavljuju i Eva Ras i Milos Đurović, a ceo projekat opisuje kao "letnji vetar" Sin je odabrao današnju haljinu. Ona bi volela da se on pojavi u nekom od njenih spotova, ali… »
Eva RAS celog života mislila DA je ona ubila muža, a sada saznala surovu istinu: Lekari su mi otkrili da to nije...

Eva RAS celog života mislila DA je ona ubila muža, a sada saznala surovu istinu: Lekari su mi otkrili da to nije...

Kurir pre 13 dana
Ivana Jordan tokom dana promovisala je svoju novu pesmu “More”, jednu od uloga u spotu dobila je i Eva Ras koja se pojavila na promociji. Ona je pored veselih tema i otkrića da je sarađivala sa Mirom Škorić dotakla i svog pokojnog muža. Naime… »

Vesti dana »