Povezane vesti

Simpatizeri opozicije kivni na đilasov SSP zbog prozivanja Bastaća, poslali jasne poruke: Niste izašli na izbore i sad…

Simpatizeri opozicije kivni na đilasov SSP zbog prozivanja Bastaća, poslali jasne poruke: Niste izašli na izbore i sad…

Kurir pre 12 dana
Napad Stranke slobode i pravde, na čijem čelu je Dragan Đilas, na Marka Bastaća, kandidata na beogradskim izborima ispred Grupe građana "Čuvari Starog grada", izazvao je pravu buru na platfomri "X", a simpatizerima opozicije, sudeći po njihovim… »
Bastać o napadima đilasovog SSP: Bio sam predsednik opštine pa dostavljač hrane, pao sam i ustao ali nisam ništa u životu…

Bastać o napadima đilasovog SSP: Bio sam predsednik opštine pa dostavljač hrane, pao sam i ustao ali nisam ništa u životu…

Kurir pre 12 dana
Marko Bastać kandidat na beogradskim izborima ispred Grupe građana "Čuvari Starog grada" gostovao je u jutarnjem programu na televiziji Nova S gde je govorio o rezultatima izbora, kao i o tome kako teku razgovori oko formiranja vlasti na opštini Stari… »
Marko Bastać: Niko iz SNS me nije zvao, ali je bilo interesovanja preko posrednika

Marko Bastać: Niko iz SNS me nije zvao, ali je bilo interesovanja preko posrednika

Nedeljnik pre 12 dana
Nosilac liste „Čuvari Starog grada“ Marko Bastać izjavio je da mu je na sastanku sa predstavnicima liste „Biramo Stari grad“ dat rok do ponedeljka da se izjasni želi li da zajedno formiraju vlast na toj opštini i dodao da u tom roku to ne… »
Bastać o formiranju vlasti u Starom gradu: Razgovaraćemo sa svima, a pregovarati samo sa onima koji usvoje naš program

Bastać o formiranju vlasti u Starom gradu: Razgovaraćemo sa svima, a pregovarati samo sa onima koji usvoje naš program

Danas pre 12 dana
Nosilac liste „Čuvari Starog grada“ Marko Bastać izjavio je večeras da mu je na sastanku sa predstavnicima liste „Biramo Stari grad“ dat rok do ponedeljka da se izjasni želi li da zajedno formiraju vlast na toj opštini i dodao da u tom roku… »

Vesti dana »