Povezane vesti

Zdravković – Perica je samo izvođač radova (video)

Zdravković – Perica je samo izvođač radova (video)

Stav.life pre 12 dana
Gradonačelnik Leskovca bi sada trebalo da održi reč koju je dao i podnese ostavku, jer je činjenicom da je njegovom pomoćniku Perici Givriloviću određen pritvor od 30 dana, dokazano da je umešan u aferu „atarskih puteva“, rekao je na… »
Cvetanović o najavi o ostavci kaže da je dao izjavu za medije koje je malo duže trajala pa tako rekao i to

Cvetanović o najavi o ostavci kaže da je dao izjavu za medije koje je malo duže trajala pa tako rekao i to

Jug press pre 12 dana
LESKOVAC Komentarišući informaciju o tome da je pomočnik gradonačelnika Perica Gavrilović dobio pritvor u trajanju od 30 dana, gradonačelnik Goran Cvetanović, je rekao da nikada, od kada je ta afera izbila, nijedan predsednik saveta niti sekretar… »
Opozicija u Leskovcu traži ostavku gradonačelnika, zbog hapšenja njegovog pomoćnika

Opozicija u Leskovcu traži ostavku gradonačelnika, zbog hapšenja njegovog pomoćnika

N1 Info pre 12 dana
Odbornik grupe građana "Za Leskovac zajedno" Nenad Zdravković zatražio je od gradonačelnika Leskovca Gorana Cvetanovića da podnese ostavku, zbog hapšenja njegovog bivšeg vozača, a sada pomoćnika Perice Gavrilovića, osumnjičenog za umešanost u… »
Gradonačelnik Leskovca neće podneti ostavku zbog pritvora svog pomoćnika

Gradonačelnik Leskovca neće podneti ostavku zbog pritvora svog pomoćnika

Jugmedia pre 12 dana
Povodom masovnih zahteva od strane opozicije, koja zahteva da gradonačelnik Leskovca podnese ostavku zbog pritvora svog pomoćnika Perice Gavrilovića, prvi čovek grada na Veternici je danas kazao na pres konferenciji da to neće učiniti iz više… »
Zdravković: Gavrilović je samo izvođač radova, sve je osmislio gradonačelnik

Zdravković: Gavrilović je samo izvođač radova, sve je osmislio gradonačelnik

Jug press pre 12 dana
LESKOVAC Na konferenciji za medije Grupe građana „Za Leskovac – ZAJEDNO“ odbornik Nenad Zdravković bavio se dešavanjima vezanim za Pericu Gavrilovića, pomoćnikom gradonačelnika i privođenjima od strane policije predsednika saveta pojedinih… »
Oglasilo se tužilaštvo povodom hapšenja Perice Gavrilovića i izvođača radova, ostali se brane sa slobode

Oglasilo se tužilaštvo povodom hapšenja Perice Gavrilovića i izvođača radova, ostali se brane sa slobode

Rešetka pre 12 dana
Iz Višeg javnog tužilaštva, Posebnog odeljenja za suzbijanje korupšcije u Nišu danas je potvrđena informacija da su Perica Gavrilović i Alksandar Stojanović u pritvoru, a da su ostalih osmorica predsednika mesnih zajednica putšeni da se brane sa… »
(VIDEO) Nenad Zdravković dao rok gradonačelniku Leskovca do ponedeljka za podnošenje ostavke zbog afere „atarski putevi“…

(VIDEO) Nenad Zdravković dao rok gradonačelniku Leskovca do ponedeljka za podnošenje ostavke zbog afere „atarski putevi“…

Jugmedia pre 12 dana
Lider GG „Za Leskovac zajedno“ Nenad Zdravković izjavio je danas da iza afere „atarski putevi“, odnosno, kažnjavanje predsednika mesnih zajednica i pritvaranje pomoćnika gradonačelnika Perice Gavrilovića od strane Posebnog odeljenja za brobu… »
Sem Perice Gavrilovića još jedna osoba zadržana u pritvoru, privođeno deset njih

Sem Perice Gavrilovića još jedna osoba zadržana u pritvoru, privođeno deset njih

Jug press pre 12 dana
LESKOVAC-NIŠ Sem Perici Gavriloviću, koji trenutno obavlja dužnost pomoćnika gradonačelnika Leskovca Gorana Cvetanovića, Posebno odeljnje za suzbijanje korupcije Višeg suda u Nišu odredilo pritvor još jednoj osobe, navelo je danass u odgovoru na… »
Tužilaštvo potvrdilo – pritvoren Perica Gavrilović, pomoćnik gradonačelnika Leskovca

Tužilaštvo potvrdilo – pritvoren Perica Gavrilović, pomoćnik gradonačelnika Leskovca

Jugmedia pre 12 dana
Tužilac Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije pri Višem sudu Niš potvrdio je danas saopštenjem sve ono što je Jugmedia juče objavila o hapšenjima i privođenjima u aferi “atarski putevi”, odnosno da je pritvoren Perica Gavrilović… »
Tužilaštvo potvrdilo hapšenje Perice Gavrilovića i izvođača radova, ostali se brane sa slobode

Tužilaštvo potvrdilo hapšenje Perice Gavrilovića i izvođača radova, ostali se brane sa slobode

Stav.life pre 12 dana
Iz Višeg javnog tužilaštva, posebnog odeljenja za suzbijanje korupšcije u Nišu potvrđena nam je informacija da su Perica Gavrilović i Alksandar Stojanović u pritvoru, a da su ostalih osmoricapredsednika mesnih zajednica putšeni da se brane sa… »
Zdravković: Perica je samo izvođač radova, gradonačelnik ima rok do ponedeljka da podnese ostavku

Zdravković: Perica je samo izvođač radova, gradonačelnik ima rok do ponedeljka da podnese ostavku

Rešetka pre 12 dana
Odbornik Grupe građana “Za Leskovac – Zajedno ” Nenad Zdravković zatražio je na današnjoj konferenciji za novinare da gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović podnese ostavku zbog hapšenja njegovog dugogodišnjeg vozača, sada pomoćnika… »
Cvetanović saopštio da ipak neće podneti ostavku, pa za sopstvenu izjavu okrivio urednika Rešetke

Cvetanović saopštio da ipak neće podneti ostavku, pa za sopstvenu izjavu okrivio urednika Rešetke

Rešetka pre 12 dana
Gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović rekao da je emotivno reagovao kada je rekao da će podneti ostavku ako je njegov pomoćnik Perica Gavrilović umešan u aferu zloupotrebe sredstava iz budžeta i da je “1.000 puta pokazao da je moralna… »
Cvetanović kaže da je “emotivno reagovao” na pitanje o svojoj ostavci u slučaju Perice Gavrilovića , kaže da je…

Cvetanović kaže da je “emotivno reagovao” na pitanje o svojoj ostavci u slučaju Perice Gavrilovića , kaže da je…

Jug press pre 12 dana
LESKOVAC Gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović rekao da je “emotivno reagova” kada je rekao da će podneti ostavku ako je njegov dugogodišnji vozač Perica Gavrilović, koga je on imenovao za svog pomoćnika za ekonomksa pitanja, umešan u aferu… »
Cvetanović – Neću podneti ostavku, ja sam moralna gromada (video)

Cvetanović – Neću podneti ostavku, ja sam moralna gromada (video)

Stav.life pre 12 dana
Kada pogledam srce i razum imam različiti osećaj prema situaciji, srce mi kaže da treba da podnesem ostavku i da se više ne znojim zbog ovakvih stvari, a razum mi kaže da se borim jer sam ja fajter, rekao je gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović… »
Zdravković dao Cvetanoviću rok do ponedeljka da podnese ostavku zbog hapšenja svog bišeg vozača, sada pomoćnika…

Zdravković dao Cvetanoviću rok do ponedeljka da podnese ostavku zbog hapšenja svog bišeg vozača, sada pomoćnika…

Jug press pre 12 dana
LESKOVAC Nenad Zdravković, odborni Grupe građana “Za Leskovac ZAJEDNO” zatražio je danas da gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović podnese ostavku do ponedeljka zbog hapšenja njegovog dugogodišnjeg vozača , sada pomoćnika gradonačelnika… »

Vesti dana »