Povezane vesti

Aleksandar Vučić primio u oproštajnu posetu češkog ambasadora Tomaša Kuhtu

Aleksandar Vučić primio u oproštajnu posetu češkog ambasadora Tomaša Kuhtu

Politika pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u oproštajnu posetu češkog ambasadora Tomaša Kuhtu i zahvalio mu na izuzetnom doprinosu unapređenju tradicionalno dobrih odnosa i sveukupne saradnje između dve zemlje tokom njegovog… »
Predsednik Vučić primio u oproštajnu posetu ambasadora Češke Tomaša Kuhtu

Predsednik Vučić primio u oproštajnu posetu ambasadora Češke Tomaša Kuhtu

RTV pre 14 dana
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u oproštajnu posetu češkog ambasadora Tomaša Kuhtu i zahvalio mu na izuzetnom doprinosu unapređenju tradicionalno dobrih odnosa i sveukupne saradnje između dve zemlje tokom njegovog… »
Vučić primio u oproštajnu posetu ambasadora Češke Tomaša Kuhtu

Vučić primio u oproštajnu posetu ambasadora Češke Tomaša Kuhtu

RTS pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je u oproštajnu posetu češkog ambasadora Tomaša Kuhtu i zahvalio mu na izuzetnom doprinosu unapređenju tradicionalno dobrih odnosa i sveukupne saradnje između dve zemlje tokom njegovog šestogodišnjeg… »
Vučić primio u oproštajnu posetu ambasadora Češke: Zamolio sam ga da prenese moj poziv češkom predsedniku Pavelu da…

Vučić primio u oproštajnu posetu ambasadora Češke: Zamolio sam ga da prenese moj poziv češkom predsedniku Pavelu da…

Kurir pre 14 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučič primio je u oproštajnu posetu ambasadora Češke Republike Tomaša Kuhtu. "Zahvalio sam ambasadoru Tomašu Kuhti na izuzetnom doprinosu unapređenju tradicionalno dobrih odnosa i sveukupne saradnje između… »

Vesti dana »