Povezane vesti

Lutovac (DS): Generator nasilja koje se širi Srbijom je vlast

Lutovac (DS): Generator nasilja koje se širi Srbijom je vlast

Beta pre 12 dana
Lider Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac rekao je danas da je u Srbiji nasilje u školama i u društvu sve prisutnije, te zatražio sistemske mere da bude sprečeno, kao i odgovornost vlasti. On je na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije… »
Lutovac: Vlast generator nasilja, „Da li znaš ko sam ja“ – rečenica poznata svima u Srbiji

Lutovac: Vlast generator nasilja, „Da li znaš ko sam ja“ – rečenica poznata svima u Srbiji

N1 Info pre 12 dana
Lider Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac rekao je da je u Srbiji nasilje u školama i u društvu sve prisustnije, te zatražio sistemske mere da bude sprečeno, kao i odgovornost vlasti. On je na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije podsetio… »
Lutovac (DS): Generator nasilja koje se širi Srbijom je vlast

Lutovac (DS): Generator nasilja koje se širi Srbijom je vlast

Radio sto plus pre 12 dana
On je na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije podsetio na nedavne napade na nastavnice u školama u beogradskim opštinama Novi Beograd i Vračar, kao i u Čačku. Kazao je da će inicirati sastanak skupštinskog Odbora za obrazovanje, te naglasio… »
Lutovac: Rečenica „Da li znaš ko sam ja?“ je generator nasilja, a znamo ko je izgovara

Lutovac: Rečenica „Da li znaš ko sam ja?“ je generator nasilja, a znamo ko je izgovara

Danas pre 12 dana
Lider Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac rekao je da je u Srbiji nasilje u školama i u društvu sve prisustnije, te zatražio sistemske mere da bude sprečeno, kao i odgovornost vlasti. On je na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije podsetio… »
Lutovac: Vlast generator nasilja, „Da li znaš ko sam ja“ – rečenica poznata svima u Srbiji

Lutovac: Vlast generator nasilja, „Da li znaš ko sam ja“ – rečenica poznata svima u Srbiji

Novi magazin pre 12 dana
Lider Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac rekao je da je u Srbiji nasilje u školama i u društvu sve prisustnije, te zatražio sistemske mere da bude sprečeno, kao i odgovornost vlasti. On je na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije podsetio… »
Lutovac: Sazvaćemo sednicu Odbora za obrazovanje zbog brojnih slučajeva nasilja u školama

Lutovac: Sazvaćemo sednicu Odbora za obrazovanje zbog brojnih slučajeva nasilja u školama

Insajder pre 12 dana
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac najavio je u petak, 14. juna, u Skupštini Srbije da će sazvati sednicu Odbora za obrazovanje zbog brojnih slučajeva nasilja u školama. Lutovac je izjavio da će zbog ovih događaja zahtevati… »

Vesti dana »