Povezane vesti

Željko Joksimović o lažima koje je čuo o sebi: “Misle da sam arogantan, da se šminkam!”

Željko Joksimović o lažima koje je čuo o sebi: “Misle da sam arogantan, da se šminkam!”

Vesti online pre 11 dana
Željko Joksimović je već dugo na estradi, a kao i svaka javna ličnost, susreo se sa mnom predrasudama. Kako je priznao, nije mu bilo lako da se sa tim stvarima izbori. – Narodu se ne može ugoditi, ja sam prosto onakav kakav jesam. Žao mi je što… »
"Prvo naučimo da kupujemo vinjak, pa da hodamo": Takmičari u kvizu "Keš taksi" izjavama šokirali voditelja Miloša…

"Prvo naučimo da kupujemo vinjak, pa da hodamo": Takmičari u kvizu "Keš taksi" izjavama šokirali voditelja Miloša…

Blic pre 11 dana
U kvizu "Keš taksi" kroz pitanja voditelj Miloš Biković brojne informacije može da sazna o takmičarima. Jedno od pitanja je bilo u vezi sa koktelima, te su takmičari otkrili zanimljivu informaciju u vezi sa koktelima, što je Bikovića ostavilo bez… »
"Misle da se šminkam": Željko Joksimović otvoreno u "Ceca show" o predrasudama koje kruže o njemu, stavio tačku na…

"Misle da se šminkam": Željko Joksimović otvoreno u "Ceca show" o predrasudama koje kruže o njemu, stavio tačku na…

Blic pre 11 dana
"U početku je bilo jako teško, iako je važilo ono "šta te briga šta narod misli". Onda se pojavljuju informacije koje ti se unerede u život", izjavio je muzičar Željko Joksimović, govoreći o predrasudama koje o njemu kruže. U petak, 14. juna… »

Vesti dana »