Povezane vesti

Šupu bez struje zamenila vilom od 700.000 €! Folkerka ima i zlatni nameštaj koji oduzima dah: Tu ću biti dok me snaja ne…

Šupu bez struje zamenila vilom od 700.000 €! Folkerka ima i zlatni nameštaj koji oduzima dah: Tu ću biti dok me snaja ne…

Kurir 15.06.2024
Folkerka Goca Božinovska, danas živi u vili od 700.000 evra zajedno sa sinom Mirkom Šijanom, snajom Bojanom i unucima, dok je u detinjstvu osetila puko siromaštvo. Goca je svojevremeno ispričala kako je sa porodicom živela u šupi bez struje. "Moja… »
Iz šupe bez struje u vilu od 700.000 €! Folkerka ima i zlatni nameštaj: Tu ću biti dok me snaja ne izbaci

Iz šupe bez struje u vilu od 700.000 €! Folkerka ima i zlatni nameštaj: Tu ću biti dok me snaja ne izbaci

Mondo 15.06.2024
Goca Božinovska imala je teško i siromašno detinjstvo, ali je, kako kaže, oduvek maštala da će imati mnogo i da će sve stvoriti, što joj se i ispunilo. Goca Božinovska imala je teško i siromašno detinjstvo, ali je, kako kaže, oduvek maštala… »
Šupu bez struje zamenila vilom od: 700.000 evra Naša folkerka ovde živi sa sinom i snajom, a svi bruje o njenom zlatnom…

Šupu bez struje zamenila vilom od: 700.000 evra Naša folkerka ovde živi sa sinom i snajom, a svi bruje o njenom zlatnom…

Blic 15.06.2024
Folkerka Goca Božinovska danas živi u vili od 700.000 evra zajedno sa sinom Mirkom Šijanom, snajom Bojanom i unucima, dok je u detinjstvu osetila puko siromaštvo. Naime, Goca Božinovska je svojevremeno ispričala kako je sa porodicom živela u šupi… »

Vesti dana »