Povezane vesti

"Znaš ti ko sam ja": Kako smo došli do toga da rečenica predstavlja dominaciju nad "slabijima"?

"Znaš ti ko sam ja": Kako smo došli do toga da rečenica predstavlja dominaciju nad "slabijima"?

Radio 021 pre 10 dana
"Znaš ti ko sam ja" rečenica koju često možemo da čujemo, a izgovorila je i majka koja je napala nastavnicu biologije u OŠ "Jovan Dučić". Psihološkinja Ana Mirković kaže za N1 da ova rečenica može mnogo da govori o ljudima. "Govori o tome da… »
„Znaš ti ko sam ja“: Psihološkinja analizira tip ljudi koji to govori i šta time zapravo kažu

„Znaš ti ko sam ja“: Psihološkinja analizira tip ljudi koji to govori i šta time zapravo kažu

N1 Info pre 11 dana
“Znaš ti ko sam ja” rečenica koju često možemo da čujemo, a izgovorila je i majka koja je napala nastavnicu biologije u OŠ “Jovan Dučić”, psihološkinja Ana Mirković kaže da ona može mnogo da govori o ljudima. “Govori o tome da su to… »
„Znaš ti ko sam ja“: Psihološkinja analizira tip ljudi koji to govori i šta time zapravo kažu

„Znaš ti ko sam ja“: Psihološkinja analizira tip ljudi koji to govori i šta time zapravo kažu

N1 Info pre 11 dana
“Znaš ti ko sam ja” rečenica koju često možemo da čujemo, a izgovorila je i majka koja je napala nastavnicu biologije u OŠ “Jovan Dučić”, psihološkinja Ana Mirković kaže da ona može mnogo da govori o ljudima. “Govori o tome da su to… »
"Znaš li ti ko sam: Ja?!" Urlala je majka, pa brutalno pretukla nastavnicu: Psihološkinja analizira tip ljudi koji ovo kažu…

"Znaš li ti ko sam: Ja?!" Urlala je majka, pa brutalno pretukla nastavnicu: Psihološkinja analizira tip ljudi koji ovo kažu…

Blic pre 11 dana
“Znaš ti ko sam ja” rečenica koju često možemo da čujemo, a izgovorila je i majka koja je napala nastavnicu biologije u OŠ “Jovan Dučić”. Psihološkinja Ana Mirković kaže da ta rečenica može mnogo da govori o ljudima. “Govori o tome… »

Vesti dana »