Povezane vesti

"Redovno sam dobijala batine" Zorica Marković otkrila detalje iz svog života: Nikad nisam zaboravila, sve sam ponela sa…

"Redovno sam dobijala batine" Zorica Marković otkrila detalje iz svog života: Nikad nisam zaboravila, sve sam ponela sa…

Kurir pre 11 dana
Zorica Marković važi za pevačicu koja je poslednjih godina bila učesnik brojnih rijaliti šou programa, ona je neko ko je pre svega publiku širom bivše Jugoslavije osvojila svojim pesmama, a u malom brdovitom selu Tubići okruženom nestvarnom… »
(Video) "nije nam se praštalo, dobijali smo batine": Zorica Marković je u rodnom selu ovako provela svoje detinjstvo…

(Video) "nije nam se praštalo, dobijali smo batine": Zorica Marković je u rodnom selu ovako provela svoje detinjstvo…

Blic pre 11 dana
Kada god odlučimo da razbijemo predrasude o nekoj javnoj ličnosti, ekipa emsiije "Metar moga sela" koja se emituje samo na Blic televiziji na MTS Iris TV kanalu 117 zaputi se u njihovo rodno mesto jer jedino ih tamo gde je sve počelo, gde su napravili… »
(Video) "gde sam mamu našla tog jutra kada je preminula,: u tu kuću više nisam mogla da uđem" Zorica Marković odlazi u…

(Video) "gde sam mamu našla tog jutra kada je preminula,: u tu kuću više nisam mogla da uđem" Zorica Marković odlazi u…

Blic pre 11 dana
Zorica Marković odrasla je u selu Tubići gde je provela svoje bezrbižno detinjstvo, ipak, kako i sama za emisiju "Metar moga sela" kaže danas joj teško tamo da odlazi. Zorica Marković ne krije da joj rodno selo i te kako nedostaje. Ali neki ožiljci… »
(Video) "rano se udala, majka je odobravala, a: Otac…" Meštani iz rodnog sela Zorice Marković otkrivaju detalje iz života…

(Video) "rano se udala, majka je odobravala, a: Otac…" Meštani iz rodnog sela Zorice Marković otkrivaju detalje iz života…

Blic pre 11 dana
Zorica Marković je rano napustila svoje rodno selo, ali meštani je nisu zaboravili. I danas dolazi na svoje imanje, a kakva je sa komšijama saznajte u emisiji "Metar moga sela" u subotu u 16 sati samo na Blic televiziji. U rodnom selu pevačice Zorice… »

Vesti dana »