Povezane vesti

Sautgejt: Srbija ima dobre individualce, daćemo sve od sebe da pobedimo

Sautgejt: Srbija ima dobre individualce, daćemo sve od sebe da pobedimo

Politika pre 12 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Engleske Geret Sautgejt izjavio je danas da Srbija ima dobre individualce i da očekuje tešku utakmicu, kao i da će ekipa dati sve od sebe da pobedi. Reprezentacija Engleske sutra igra utakmicu prvog kola grupe C na… »
Stojković: Vreme je za iskorak

Stojković: Vreme je za iskorak

Politika pre 12 dana
Reprezentacija Srbije sutra igra utakmicu prvog kola grupe C na Evropskom prvenstvu protiv Engleske od 21 čas u Gelzenkirhenu. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je danas da je ekipa spremna za sutrašnju utakmicu protiv… »
Sautgejt: Srbija ima dobre individualce, ne bi me iznenadilo da napadnu

Sautgejt: Srbija ima dobre individualce, ne bi me iznenadilo da napadnu

Sportski žurnal pre 12 dana
Reprezentacija Engleske sutra igra utakmicu prvog kola grupe C na Evropskom prvenstvu protiv Srbije od 21 čas u Gelzenkirhenu. Selektor fudbalske reprezentacije Engleske Geret Sautgejt izjavio je danas da Srbija ima dobre individualce i da očekuje… »
Kejn nahvalio Orlove, otkrio i ko će biti najveća opasnost za Englesku

Kejn nahvalio Orlove, otkrio i ko će biti najveća opasnost za Englesku

Sportski žurnal pre 12 dana
Napadač Gordog Albiona u prvi plan istakao Mitrovića i Tadića. Kapiten fudbalske reprezentacije Engleske Hari Kejn očekuje sutra tešku utakmicu, a posebno je pohvalio Dušana Tadića i Aleksandra Mitrovića. - Imaju dosta kvaliteta, sjajne golgetere… »
Srbija nam je velika pretnja: Hari Kejn strepi od Orlova!

Srbija nam je velika pretnja: Hari Kejn strepi od Orlova!

Hot sport pre 11 dana
Sautgejt otkrio kako gleda na sutrašnji meč. Srbija će se sutra od 21 čas sastati sa reprezentacijom Engleske u okviru prvog meča Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Hari Kejr ponajbolji igrač i glavni napadač, ali ujedno i kapiten Engleza, rekao je… »
"Ne bi me iznenadilo da nas Srbi stvarno napadnu!" Selektor Engleske Sautgejt strepi, a Hari Kejn otkriva - i od koga najviše!

"Ne bi me iznenadilo da nas Srbi stvarno napadnu!" Selektor Engleske Sautgejt strepi, a Hari Kejn otkriva - i od koga najviše!

Večernje novosti pre 11 dana
Srbija i Engleska igraju u prvom kolu Evropskog prvenstva, a pred taj meč svetskoj javnosti su se obratili selektor "Gordog Albiona" Garet Sautgejt i golgeter Engleza Hari Kejn. FOTO: Tanjug/AP Sautgejt izjavio je da Srbija ima dobre individualce i da… »
Ovaj sastav će Srbija izvesti protiv Engleza: Piksi najavio ofanzivu, ofanzivu će i ispuniti!

Ovaj sastav će Srbija izvesti protiv Engleza: Piksi najavio ofanzivu, ofanzivu će i ispuniti!

Hot sport pre 11 dana
Evo kojih 11 bi trebalo na teren. Srbija će se sutra od 21 čas sastati sa reprezentacijom Engleske u okviru prvog meča Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Selektor Dragan Stojković Piksi istakao je da nije isključeno da će napasti rivala, a deluje kao… »
"Orlovi" trenirali na "Šalke Areni" - poslednje pripreme pred Engleze (foto i video)

"Orlovi" trenirali na "Šalke Areni" - poslednje pripreme pred Engleze (foto i video)

Dnevnik pre 11 dana
Reprezentativci Srbije trenirali su na "Šalke areni" u Gelzenkirhenu pred meč prvog kola grupe C sa Engleskom na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Meč na koji Srbija čeka 24 godine, prvi duel grupne faze na Prvenstvu Evrope, prvom posle 2000. godine i… »
Selektor Engleske Geret Sautgejt pred Srbiju: "To što sam čuo me je šokiralo"

Selektor Engleske Geret Sautgejt pred Srbiju: "To što sam čuo me je šokiralo"

Dnevnik pre 11 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Engleske Geret Sautgejt izneo je svoja očekivanja od utakmice sa Srbijom u prvom kolu Evropskog prvenstva. Srbija i Engleska će se sastatu u nedelju od 21 u Gelzenkirhenu na "AufŠalke" areni. Sautgejt je na… »
Sautgejt očekuje ofanzivnu Srbiju, smatra da ga možemo napasti: Selektor Engleske jasno istakao koliko je Srbija jaka!

Sautgejt očekuje ofanzivnu Srbiju, smatra da ga možemo napasti: Selektor Engleske jasno istakao koliko je Srbija jaka!

Hot sport pre 11 dana
Sautgejt otkrio kako gleda na sutrašnji meč. Srbija će se sutra od 21 čas sastati sa reprezentacijom Engleske u okviru prvog meča Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Geret Sautgejt, selektor Engleza, rekao je sledeće o sutrašnjem meču. „Ne bi me… »
Orlovi spremni za englesku - Stojković najavio iskorak: Što ih ne bismo napali?!

Orlovi spremni za englesku - Stojković najavio iskorak: Što ih ne bismo napali?!

Sportski žurnal pre 11 dana
Reprezentacija Srbije sutra igra utakmicu prvog kola grupe C na Evropskom prvenstvu protiv Engleske od 21 čas u Gelzenkirhenu. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je danas da je ekipa spremna za sutrašnju utakmicu protiv… »
Selektor Engleske pred Srbiju: "To što sam čuo me je šokiralo"

Selektor Engleske pred Srbiju: "To što sam čuo me je šokiralo"

B92 pre 11 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Engleske Geret Sautgejt izneo je svoja očekivanja od utakmice sa Srbijom u prvom kolu Evropskog prvenstva. Srbija i Engleska će se sastatu u nedelju od 21.00 u Gelzenkirhenu na "AufŠalke" areni. Sautgejt je na… »
"Nisam hteo da ga dovedem u situaciju da izda Srbiju": Sautgejt priznao da se nije čuo sa Savom Miloševićem

"Nisam hteo da ga dovedem u situaciju da izda Srbiju": Sautgejt priznao da se nije čuo sa Savom Miloševićem

Telegraf pre 11 dana
Dodao je Sautgejt i da ga ne bi iznenadilo da Orlovi napadnu od starta. Selektor fudbalske reprezentacije Engleske i kapiten te selekcije, Geret Sautgejt i Hari Kejn, održali su konferenciju za medije pred utakmicu protiv Srbije koja se igra u nedelju… »
Dragan Stojković pred start "orlova" na EURO: Vodili smo "bolnicu" u Katar, a sada smo spremni

Dragan Stojković pred start "orlova" na EURO: Vodili smo "bolnicu" u Katar, a sada smo spremni

Euronews pre 11 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković "Piksi" i kapiten ekipe Dušan Tadić govorili su na konferenciji za medije pred prvu utakmicu "orlova" na Evropskom prvenstvu sa Engleskom. Susret Srbije i Engleske, koji se igra u sklopu Grupe… »
Selektor Dragan Stojković pred duel sa englezima: Spremni smo, vreme je da napravimo iskorak

Selektor Dragan Stojković pred duel sa englezima: Spremni smo, vreme je da napravimo iskorak

Dnevnik pre 11 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je da je ekipa spremna za sutrašnju utakmicu protiv Engleske u prvom kolu Evropskog prvenstva, i da je vreme da nacionalna selekcija napravi iskorak i da se plasira u sledeću fazu… »

Vesti dana »