Povezane vesti

Moto-zeka iz Čačka šokirao sugrađane: Neverovatni prizori bajkera na opasnom motoru! "Nisam verovala šta vidim..." (foto)

Moto-zeka iz Čačka šokirao sugrađane: Neverovatni prizori bajkera na opasnom motoru! "Nisam verovala šta vidim..." (foto)

Kurir pre 11 dana
Neobičan prizor zatekao je građane Čačka u samom centru kada su na ulici ugledali bajkera na motoru, u bajkerskom odelu ali sa maskom belog zeke na glavi. - Nisam verovala šta vidim. Prvo sam pomislila kako je preslatko i da je istina ono što često… »
Neobičan prizor iznenadio čačane! Bajker kroz grad prodefilovao sa maskom belog zeke, svi se pitaju jedno (foto)

Neobičan prizor iznenadio čačane! Bajker kroz grad prodefilovao sa maskom belog zeke, svi se pitaju jedno (foto)

Mondo pre 11 dana
U samom centru Čačka primećen je bajker na opasnom motoru sa maskom belog zeke. U samom centru Čačka primećen je bajker na opasnom motoru sa maskom belog zeke. Neobičan prizor zatekao je građane Čačka u samom centru kada su na ulici ugledali… »
"Uprkos opasnom imidžu, imaju meko srce": Bajker na opasnom motoru prodefilovao sa maskom zeca na glavi: Čačani u čudu…

"Uprkos opasnom imidžu, imaju meko srce": Bajker na opasnom motoru prodefilovao sa maskom zeca na glavi: Čačani u čudu…

Blic pre 11 dana
Neobičan prizor zatekao je građane Čačka u samom centru kada su na ulici ugledali bajkera na motoru, u bajkerskom odelu ali sa maskom belog zeca na glavi. - Nisam verovala šta vidim. Prvo sam pomislila kako je preslatko i da je istina ono što često… »
U susret predstojećim moto trkama: Bajker na opasnom motoru kroz grad prodefilovao sa maskom belog zeke na glavi, građani…

U susret predstojećim moto trkama: Bajker na opasnom motoru kroz grad prodefilovao sa maskom belog zeke na glavi, građani…

Dnevnik pre 11 dana
Čačak: Neobičan prizor zatekao je građane u samom centru grada kada su na ulici ugledali bajkera na motoru, u bajkerskom odelu ali sa maskom belog zeke na glavi. - Nisam verovala šta vidim. Prvo sam pomislila kako je preslatko i da je istina ono što… »

Vesti dana »