Povezane vesti

Nema više tajni, nema više laži: Ana Sević posle 20 godina saznala ko je zapravo njen otac

Nema više tajni, nema više laži: Ana Sević posle 20 godina saznala ko je zapravo njen otac

Svet & Skandal pre 11 dana
Ana Sević i njen otac sada su u dobrim odnosima Iako danas uživa u skladnom i srećnom braku i ima troje dece, malo ko zna da Ana Sević u detinjstvu nije imala očinsku figuru, jer njen otac nije bio prisutan u njenom životu prilikom odrastanja. Ata… »
Marija Ana Smiljanić: Hoće da me izbaci na ulicu sa sinom!

Marija Ana Smiljanić: Hoće da me izbaci na ulicu sa sinom!

Svet plus pre 11 dana
Pevačica Marija Ana Smiljanić, poznata po učešću u "Zadruzi", otvoreno govori o problemima s bivšim partnerom koji pokušava da joj uništi život i karijeru. Nakon što je postala majka dečaka Minje, suočava se s teškim izazovima i pretnjama… »
Bebu i mene hoće da ostavi na ulici! Naša pevačica tvrdi da prolazi pakao: Pokrao me je i našao babu

Bebu i mene hoće da ostavi na ulici! Naša pevačica tvrdi da prolazi pakao: Pokrao me je i našao babu

Mondo pre 11 dana
Marija Ana Smiljanić ima probleme zbog vanbračnog partnera i to nakon što je postala majka. Marija Ana Smiljanić ima probleme zbog vanbračnog partnera i to nakon što je postala majka. Pevačica i bivša učesnica Zadruge, Marija Ana Smiljanić bila… »
"Hoće da me sa našim sinom ostavi na ulici": Pevačica tvrdi da prolazi kroz pakao zbog nevenčanog muža

"Hoće da me sa našim sinom ostavi na ulici": Pevačica tvrdi da prolazi kroz pakao zbog nevenčanog muža

Telegraf pre 12 dana
Tvrdi i da je pokrao. Marija Ana Smiljanić je na svet donela dečaka, 2. februara 2024. godine. Bivša učesnica "Zadruge" i pevačica sinu je dala ime Minja. Naime, ona je ''preko noći'' uplovila u ljubavnu priču sa ocem svog deteta, posle samo… »

Vesti dana »