Povezane vesti

Put svake majke težak je: Sloboda Mićalović otkriva da se mnogo toga promenilo, Vojin ćutke prihvatio SVE

Put svake majke težak je: Sloboda Mićalović otkriva da se mnogo toga promenilo, Vojin ćutke prihvatio SVE

Svet & Skandal pre 11 dana
Ćerke Slobode Mićalović i Vojina Ćetkovića izrasle su u prave lepotice Vojin Ćetković i Sloboda Mićalović više od deceniju i po uživaju u ljubavi i gaje skladan odnos. Svoju intimu čuvaju daleko od očiju javnosti i u medije istupaju samo kada… »
Nastavila umetničkim stopama roditelja: Ćerka Slobode Mićalović i Vojina Ćetkovića je plesačica (FOTO)

Nastavila umetničkim stopama roditelja: Ćerka Slobode Mićalović i Vojina Ćetkovića je plesačica (FOTO)

Vesti online pre 12 dana
Sloboda Mićalović i Vojin Ćetković već duže od 15 godina su u srećnom braku, u kome su dobili bliznakinje, Veru i Milu. Glumački par je relativno skoro odlučio da predstavi decu, a i sada tek sporadično objavljuju njihove fotke. Tako je Sloboda… »
"Bude se neke nove devojke u njima": Sloboda Mićalović o promenama kod ćerka bliznakinja: "Zbunjena sam, one sebe ne vide…

"Bude se neke nove devojke u njima": Sloboda Mićalović o promenama kod ćerka bliznakinja: "Zbunjena sam, one sebe ne vide…

Blic pre 12 dana
Ćerke glumačkog para Slobode Mićalović i Vojina Ćetkovića, Mila i Vera, napunile su u januaru ove godine 14 godina. Iako su Sloboda i Vojin uspešni glumci, devojčice bliznakinje ipak sebe ne vide u glumi. - Mojoj deci je sve to interesantno… »

Vesti dana »