Povezane vesti

"Sada se nikad ne bih prijavila za zvezde granda!" Milica Pavlović ogolila dušu o najbolnijoj temi

"Sada se nikad ne bih prijavila za zvezde granda!" Milica Pavlović ogolila dušu o najbolnijoj temi

Mondo pre 19 dana
Nakon koncerta koji je sinoć održala u Novom Sadu, Milica se obratila medijima i progovorila o sukobu sa "Grand" produkcijom. Nakon koncerta koji je sinoć održala u Novom Sadu, Milica se obratila medijima i progovorila o sukobu sa "Grand" produkcijom… »
"Nikada se sada ne bih prijavila za zvezde granda!" Milica Pavlović ogolila dušu o najbolnijoj temi, spomenula i Sašu…

"Nikada se sada ne bih prijavila za zvezde granda!" Milica Pavlović ogolila dušu o najbolnijoj temi, spomenula i Sašu…

Kurir pre 19 dana
Milica Pavlović održala je sinoć spektakularni koncert u Novom Sadu pred 8.000 ljudi. Nakon koncerta Milica se obratila medijima i tom prilikom progovorila o bolnoj temi, o sukobu sa "Grand" produkcijom. - Ono što bih volela da podvučem, jeste da sam… »
"Čula sam se sa jk" Milica otkrila da je pričala sa Karleušom nakon svađe sa duškom, pa spomenula Cecu i Vojaža: Ona je…

"Čula sam se sa jk" Milica otkrila da je pričala sa Karleušom nakon svađe sa duškom, pa spomenula Cecu i Vojaža: Ona je…

Kurir pre 20 dana
Milica Pavlović održala je sinoć spektakularni koncert u Novom Sadu pred 8.000 ljudi. Nakon koncerta Milica se obratila medijima, a prokomentarisala je i da li se čula sa svojom prijateljicom i koleginicom J elenom Karleušom nakon incidenta u kome je… »

Vesti dana »