Povezane vesti

"Šteta je 1,5 miliona evra!" Iskren intervju Jovane i Dragana o požaru, prinovi u porodici, a ovom izjavom sve je šokirala

"Šteta je 1,5 miliona evra!" Iskren intervju Jovane i Dragana o požaru, prinovi u porodici, a ovom izjavom sve je šokirala

Kurir 16.06.2024
U pogodnu pekare AS, čiji je vlasnik dečko voditeljke Jovane Jeremić - Dragan Stanković, nedavno je izbio požar, o čemu su sada progovorili. - Imali smo poziv u tri sata noću, ja sam istrčao iz kreveta, to je bila ogromna vatrena stihija koju je… »
"Majku sam blokirala, Dragan komunicira sa njom" Jovana Jeremić frapirala čitavu naciju, otkrila porodične detalje

"Majku sam blokirala, Dragan komunicira sa njom" Jovana Jeremić frapirala čitavu naciju, otkrila porodične detalje

Kurir 16.06.2024
U pogonu pekare čiji je vlasnik dečko voditeljke Jovane Jeremić, biznismen Dragan Stanković, izbio je požar pre nekoliko dana. Jovana i Dragan otkrili su šta se dešavalo i priznali da je šteta ogromna, kada se sve sumira, ali i da su odmah… »
"Nemoguće je da se za 3 godine dese 3 požara" Dečko Jovane Jeremić otkrio koliko miliona je šteta nakon što mu je izgoreo…

"Nemoguće je da se za 3 godine dese 3 požara" Dečko Jovane Jeremić otkrio koliko miliona je šteta nakon što mu je izgoreo…

Blic 16.06.2024
Dečku Jovane Jeremić, biznismenu Draganu Stankoviću pre neki dan je izgoreo pekarski pogon u Begaljici. Izgorela je proizvodna hala od 600 kvadratnih metara, kao i kancelarije na drugoom spratu od 150 kvadratnih metara, ali je delom oštećena i… »

Vesti dana »