Povezane vesti

Predlozi iz „Utiska“: „Znaš li ti ko sam ja?“, „Zeleni zub“

Predlozi iz „Utiska“: „Znaš li ti ko sam ja?“, „Zeleni zub“

Nova pre 11 dana
U svojoj autorskoj emisiji "Utisak nedelje", koju možete pratiti nedeljom uveče na televiziji Nova, Olja Bećković je za vas sumirala događaje koji su obeležili sedmicu za nama. Nasilje u školama kulminiralo je ove nedelje u slučaju dečaka šestog… »
"Nemate nastavnika u školama koji jednom nedeljno ne poželi da peče kifle u pekari"

"Nemate nastavnika u školama koji jednom nedeljno ne poželi da peče kifle u pekari"

Radio 021 pre 11 dana
Nasilje u školama kulminiralo je prošle nedelje. Dečak šestog razreda OŠ "Vasa Pelagić" je napao nastavnicu nakon što ga je izbacila sa časa jer je pušio elektronsku cigaretu, dok je u OŠ "Jovan Dučić" na Novom Beogradu majka jednog đaka… »
„Nasilnicima i državi nisu važni nastavnici“: Gošće „Utiska nedelje“ o nasilju u školama

„Nasilnicima i državi nisu važni nastavnici“: Gošće „Utiska nedelje“ o nasilju u školama

Danas pre 12 dana
Nasilje u školama kulminiralo je ove nedelje u slučaju dečaka šestog razreda OŠ “Vasa Pelagić” koji je napao nastavnicu nakon što ga je izbacila sa časa jer je pušio elektronsku cigaretu, dok je u OŠ “Jovan Dučić” na Novom Beogradu… »

Vesti dana »