Povezane vesti
Američka država će poništiti više od 100.000 presuda za korištenje marihuane
Al Jazeera 17.06.2024
Za više od 100.000 ljudi će iz njihovih krivičnih dosjea nestati osude za posjedovanje ili pušenje droge koja je sada legalna u državi na istočnoj obali SAD-a. Američka savezna država Maryland poništit će 175.000 presuda za korištenje marihuane… »
Legalizacija marihuane i poništavanje 175 hiljada presuda: Guverner ove države u Americi doneo odluku o brisanju dosijea
Blic 17.06.2024
Američka savezna država Merilend poništiće 175.000 presuda za korišćenje marihuane izrečenih tokom proteklih nekoliko decenija, najavio je guverner Merilenda Ves Mur u intervjuu za Vašington post. Mur, prvi crnac guverner Merilenda, rekao je da će danas… »
Vesti dana »
Hladna jutra i povremeni sneg, a zatim naglo otopljenje krajem nedelje
Glas juga pre 2 satajoš 25 povezanih
Uklonjeni šatori ispred Narodne skupštine, radnici postavljaju montažne objekte za Novu godinu (FOTO)
Danas pre 4 satijoš 20 povezanih
SRCE: Raspustiti ceo REM, odgovornima za zloupotrebu zabraniti zapošljavanje u javnom sektoru
Danas pre 40 minutajoš 27 povezanih
Miletić i Anđelković o izborima na KiM: "Najveća izlaznost u srpskim sredinama, jedinstvo Srba razlog za optimizam"
Euronews pre 49 minutajoš 54 povezane



