Povezane vesti

Tijani se drugovi smejali čime je došla na maturu a ove njene reči su za ponos: Ja nemam čega da se stidim, ja sam sa sela…

Tijani se drugovi smejali čime je došla na maturu a ove njene reči su za ponos: Ja nemam čega da se stidim, ja sam sa sela…

Kurir pre 12 dana
Mala maturantkinja Tijana Marković iz Užica izazvala je juče oduševljenje kada je na proslavu svoje male mature stigla traktorom. Dovezao ju je tata a Tijana je, kako kaže, ponosna na svoje seosko poreklo. Tijanin neobičan dolazak na malu maturu… »
Tijana na proslavu mature stigla traktorom! "Drugari su se smejali, ali mene nije bilo sramota, sa sela sam"

Tijana na proslavu mature stigla traktorom! "Drugari su se smejali, ali mene nije bilo sramota, sa sela sam"

Mondo pre 11 dana
Tijana Marković iz Užica je na proslavu svoje male mature stigla traktorom, dovezao ju je tata. Tijana Marković iz Užica je na proslavu svoje male mature stigla traktorom, dovezao ju je tata. Mala maturantkinja Tijana Marković iz Užica izazvala je… »
(Video) Tijana traktorom stigla na proslavu male mature i oduševila sve Nije me sramota, ja sam sa sela!

(Video) Tijana traktorom stigla na proslavu male mature i oduševila sve Nije me sramota, ja sam sa sela!

Dnevnik pre 11 dana
Tijana Marković, mala maturantkinja iz Užica, juče je izazvala oduševljenje svojih školskih drugara i prolaznika kada je na proslavu svoje male mature stigla traktorom. Ovaj neobičan dolazak jasno pokazuje koliki ponos ova mlada devojka oseća prema… »
Tijana iz Užica došla traktorom na maturu: "Drugari su se smejali, ali nemam čega da se stidim, ja sam sa sela"

Tijana iz Užica došla traktorom na maturu: "Drugari su se smejali, ali nemam čega da se stidim, ja sam sa sela"

Blic pre 11 dana
Mala maturantkinja Tijana Marković iz Užica izazvala je juče oduševljenje kada je na proslavu svoje male mature stigla traktorom. Tijana je, kako kaže, ponosna na svoje seosko poreklo. Tijanin neobičan dolazak na malu maturu pokazuje ponos koji ova… »
Tijana iz Užica došla traktorom na maturu: "Drugari su se smejali, ali nemam čega da se stidim, ja sam sa sela"

Tijana iz Užica došla traktorom na maturu: "Drugari su se smejali, ali nemam čega da se stidim, ja sam sa sela"

Blic pre 11 dana
Mala maturantkinja Tijana Marković iz Užica izazvala je juče oduševljenje kada je na proslavu svoje male mature stigla traktorom. Tijana je, kako kaže, ponosna na svoje seosko poreklo. Tijanin neobičan dolazak na malu maturu pokazuje ponos koji ova… »
Tijanu tata dovezao traktorom na maturu, drugari se smejali: "Nema čega da me bude sramota, ja sam sa sela"

Tijanu tata dovezao traktorom na maturu, drugari se smejali: "Nema čega da me bude sramota, ja sam sa sela"

Telegraf pre 11 dana
Ispod videa samo su se nizali komentari pohvale za ovu maturantkinju, ali i njenog tatu. Na Trgu partizana u Užicu danas niko nije ostao ravnodušan jer je svim prisutnima jedna devojka izazvala različite reakcije. Na svoju malu maturu došla je Tijana… »

Vesti dana »