Povezane vesti
Od početka 2024. urađeno 270 ciklusa vantelesne oplodnje u UKC Kragujevac, kao cele prošle godine
InfoKG 17.06.2024
Poslednjih godina raste broj parova koji se javljaju za pomoć stručnjacima kragujevačkog Centra za biomedicinski potpomognutu oplodnju UKC Kragujevac, o čemu govori podatak da je od početka ove godine urađeno 270 ciklusa, što je gotovo isti broj kao… »
U Kragujevcu održana tribina o vantelesnoj oplodnji
Pressek 17.06.2024
Udruženje „Šansa za roditeljstvo“ je u Kragujevcu organizovalo tribinu pod nazivom „Razgovarajmo o VTO“, sa ciljem informisanja, edukacije i pružanja podrške osobama koje imaju problem sa sterilitetom, što i jeste glavna misija ovog udruženja. Dragana… »
Vesti dana »

Oglasio se ministar nakon tragedije kod sremske mitrovice Ispitati sve okolnosti, vozač dobio produženje lekarskog uverenja u 69. godini
Alo pre 3 satajoš 118 povezanih

Gradska uprava tvrdi da niko nije tražio dozvolu da postavi luna park
Ritam grada Kg pre 3 satajoš 25 povezanih

Partizan slavi Miloševića, neverovatno šta promašuju fudbaleri TSC-a
Nova pre 2 minutajoš 32 povezane

Početak nedelje donosi slab mraz i blagi rast temperature
Serbian News Media pre 6 satijoš 34 povezane

Rusko-američki samit u Budimpešti: Rusija još bez kontakata sa Poljskom, Bugarskom i Rumunijom o preletu
Euronews pre 4 satijoš 24 povezane