Povezane vesti

"Biće haos između mene i nje" Karleuša reagovala na hit izjavu Jovane Jeremić, pevačica joj sve rekla u jednoj reči

"Biće haos između mene i nje" Karleuša reagovala na hit izjavu Jovane Jeremić, pevačica joj sve rekla u jednoj reči

Kurir pre 11 dana
U jutarnjem programu koji vodi Jovana Jeremić gostovale su finalistkinje Izbora za mis Srbije i Vesna de Vinča. Jovana je u svom stilu dočekala misice, a Vesna de Vinča otkrila je neke članove žirija, među kojima se nalaze pop diva Jelena… »
"Kako to misliš, Karleuša i ja da se dogovorimo?" Jovana Jeremić najavila haos, Jelena odmah reagovala

"Kako to misliš, Karleuša i ja da se dogovorimo?" Jovana Jeremić najavila haos, Jelena odmah reagovala

Mondo pre 11 dana
Jovana Jermić prokomentarisala je to što će se zajedno s Jelenom Karleušom naći u žiriju Izbora za mis Srbije, a odmah nakon toga oglasila se i pevačica. Jovana Jermić prokomentarisala je to što će se zajedno s Jelenom Karleušom naći u žiriju… »
Karleuša reagovala na hit izjavu Jovane Jeremić: Biće zajedno u žiriju, a Jelena imala da poruči samo jedno

Karleuša reagovala na hit izjavu Jovane Jeremić: Biće zajedno u žiriju, a Jelena imala da poruči samo jedno

Telegraf pre 11 dana
Evo kako je Karli reagovala na izjavu voditeljke Pinka. U jutarnjem programu koji vodi Jovana Jeremić, gostovale su finalistkinje izbora za Mis Srbije i Vesna de Vinča. Jovana je u svom stilu dočekala misice, a Vesna de Vinča otkrila je neke članove… »

Vesti dana »