Povezane vesti

Vazura pričao o planovima i transferima Partizana, pa "pecnuo" Zvezdu: "Nisam vidovit kao moje kolege..."

Vazura pričao o planovima i transferima Partizana, pa "pecnuo" Zvezdu: "Nisam vidovit kao moje kolege..."

Telegraf pre 12 dana
Crno-beli sa puno optimizma ulaze u narednu sezonu. Fudbaleri Partizana započeli su pripreme za novu sezonu, a prozivku u SC Teleoptik obavio je novi-stari trener kluba iz Humske, Aleksandar Stanojević.Pred početak priprema, generalni direktor Miloš… »
Stanojević pravi novi Partizan, najavio i pojačanja! Otkrio ko su prioriteti: Lakše mi je da napravim odbranu

Stanojević pravi novi Partizan, najavio i pojačanja! Otkrio ko su prioriteti: Lakše mi je da napravim odbranu

Mondo pre 11 dana
Aleksandar Stanojević i zvanično je okupio ekipu i započeo pripreme sa crno-belima. Aleksandar Stanojević i zvanično je okupio ekipu i započeo pripreme sa crno-belima. Partizan je i zvanično započeo pripreme za novu sezonu. Prozivku je obavio… »
Prva prozivka stanojevića u Partizanu! Crno-beli započeli pripreme: Sve mi je poznato, nadamo se dobrim stvarima

Prva prozivka stanojevića u Partizanu! Crno-beli započeli pripreme: Sve mi je poznato, nadamo se dobrim stvarima

Kurir pre 11 dana
Aleksandar Stanojević je odradio prvu prozivku otkako je ponovo postao trener Partizana. Crno-beli su se okupili u ponedeljak ujutru na terenima Teleoptika u Zemunu, gde su odradili i prvi trening pred novu sezonu. Stanojević, koji je nedavno po treći… »
"Nisam vidovit kao čelnici zvezde!" Partizan počeo pripreme, Vazura odmah pecnuo crveno-bele!

"Nisam vidovit kao čelnici zvezde!" Partizan počeo pripreme, Vazura odmah pecnuo crveno-bele!

Mondo pre 11 dana
Generalni direktor Partizana Miloš Vazura prokomentarisao aktivnosti u prelaznom roku. Generalni direktor Partizana Miloš Vazura prokomentarisao aktivnosti u prelaznom roku. Fudbaleri Partizana počeli su pripreme za novu sezonu, Aleksandar Stanojević… »
Fudbaleri Partizana počeli pripreme za novu sezonu

Fudbaleri Partizana počeli pripreme za novu sezonu

Radio sto plus pre 11 dana
“Došao sam u poznatu sredinu, ali sa željom da sve nadogradimo. Oko 80 odsto igrača se promenilo, a prošlo je samo dve godine, što govori za sebe. Plan je da od 21. juna nastavimo sa radom u Sloveniji, a sa nama su trenutno i mladi igrači iz… »
Valjak upalio motore: Partizan počeo pripreme za narednu sezonu

Valjak upalio motore: Partizan počeo pripreme za narednu sezonu

Telegraf pre 11 dana
Aleksandar Stanojević "zasukao rukave" Fudbaleri Partizana započeli su pripreme za novu sezonu. Prozivku u SC Teleoptik obavio je novi-stari trener kluba iz Humske, Aleksandar Stanojević. Crno-beli u novu sezonu ulaze sa velikim ambicijama. Klub iz… »
Stanojević govorio o transferima i planovima, pa otkrio kakav Partizan želi: "Ovo moramo da uradimo..."

Stanojević govorio o transferima i planovima, pa otkrio kakav Partizan želi: "Ovo moramo da uradimo..."

Telegraf pre 11 dana
Crno-beli sa mnoog optimizma ulaze u sledeću sezonu. Prozivkom novog-starog trenera Aleksandra Stanojevića na terenima "Teleoptika" ozvaničen je i početak priprema Partizana za predstojeću sezonu. Pred sam početak priprema Stanojević je izneo svoje… »

Vesti dana »