Povezane vesti

Jordanesku: Generacija bez granica, sa dušom i srcem

Jordanesku: Generacija bez granica, sa dušom i srcem

Politika pre 12 dana
Rumunski selektor Edvard Jordanesku izjavio je danas posle pobede protiv Ukrajine u prvom kolu Evropskog fudbalskog prvenstva u Nemačkoj da Rumunija ima generaciju igrača „bez granica, sa dušom i srcem”. „Ova generacija pokazuje dušu i ima srce… »
Rajković: Verujem da ova ekipa može da napravi dobar rezultat u naredne dve utakmice

Rajković: Verujem da ova ekipa može da napravi dobar rezultat u naredne dve utakmice

Politika pre 12 dana
Golman fudbalske reprezentacije Srbije Predrag Rajković izjavio je danas da veruje da njegov tim može da napravi dobar rezultat u naredne dve utakmice na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Fudbaleri Srbije poraženi su sinoć u Gelzenkirhenu od selekcije… »
Lud dan u Nemačkoj: Šokovi u E grupi! Francuska pobedila, ali strepi zbog povrede Mbapea!

Lud dan u Nemačkoj: Šokovi u E grupi! Francuska pobedila, ali strepi zbog povrede Mbapea!

Kurir pre 11 dana
Četvrtog dana Evropskog prvenstva odigrane su tri utakmice i videli smo nova uzbuđenja. U blogu uživo na Kuriru mogli ste da pratite sva najzanimljivija dešavanja vezana za EURO u Nemačkoj. Sutra nas očekuju novi dan i još mnogo odličnog fudbala… »
Ovo niste videli na meču Srbija - Engleska: Tripije uzeo nešto što nije smeo? Na mrežama se povela diskusuija!

Ovo niste videli na meču Srbija - Engleska: Tripije uzeo nešto što nije smeo? Na mrežama se povela diskusuija!

Telegraf pre 11 dana
Ipak, čini se da su u pitanju samo energetski preparati. Fudbalska reprezentacija Srbije je poražena od Engleske u prvom kolu na Evropskom prvenstvu sa 1:0, iako su Orlovi imali izuzetno dobru utakmicu u svojim nogama, dok su u drugih 45 minuta bili… »
Spremniji sam od tadića, zapišite slobodno! Rajković "potkačio" kapitena Srbije

Spremniji sam od tadića, zapišite slobodno! Rajković "potkačio" kapitena Srbije

Kurir pre 11 dana
Golman Srbije Predrag Rajković razgovarao je sa medijima dan posle poraza od Engleske u prvom meču na Evropskom prvenstvu. Srbija se vratila u svoju bazu u Augsburg gde će odraditi prvi trening pred meč sa Slovenijom u četvrtak. Golman Srbije nije… »
Dušan tadić nije bio na treningu Srbije: Dan posle Engleske, bili smo u bazi reprezentacije u Nemačkoj

Dušan tadić nije bio na treningu Srbije: Dan posle Engleske, bili smo u bazi reprezentacije u Nemačkoj

Mondo pre 11 dana
Od reportera MONDA sa Evropskog prvenstva u Nemačkoj, Milutina Vujičića. Od reportera MONDA sa Evropskog prvenstva u Nemačkoj, Milutina Vujičića. Nakon poraza Srbije od Engleske, svi starteri uz još Filipa Mladenovića i Ivana Ilića, koji su… »
Fubaleri Rumunije ubeljivo pobedili Ukrajinu na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj

Fubaleri Rumunije ubeljivo pobedili Ukrajinu na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj

IndeksOnline pre 11 dana
MINHEN – Fudbalska reprezentacija Rumunije pobedila je danas u Minhenu selekciju Ukrajine rezultatom 3:0 (1:0) u meču prvog kola grupe E na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Fudbaleri Rumunije su poveli u 29. minutu. U listu strelaca upisao se Nikolae… »
Spremniji sam od tadića, napišite to! Predrag Rajković: Slobodno prenesite šta sam rekao

Spremniji sam od tadića, napišite to! Predrag Rajković: Slobodno prenesite šta sam rekao

Mondo pre 11 dana
Golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković komentarisao je izjavu kapitena posle Engleske. Od reportera MONDA sa Evropskog prvenstva, Milutina Vujičića. Golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković komentarisao je izjavu kapitena posle Engleske… »
Piksi ga nije pozvao u Nemačku, a on se skinuo i pokazao tetovaže u Vrnjačkoj Banji: Nekima je odmor već počeo

Piksi ga nije pozvao u Nemačku, a on se skinuo i pokazao tetovaže u Vrnjačkoj Banji: Nekima je odmor već počeo

Telegraf pre 11 dana
Ipak uživa. Fudbalska reprezentacija Srbije je imala svoj prvi meč na Evropskom prvenstvu, gde je poražena od selekcije Engleske sa 1:0, uz dosta dobar nastup naše selekcije, koja je bila bolji rival u drugom poluvremenu što nije bilo dovoljno za… »
Predrag Rajković odgovorio na izjavu Dušana Tadića: "Spremniji sam od njega, zapišite to slobodno"

Predrag Rajković odgovorio na izjavu Dušana Tadića: "Spremniji sam od njega, zapišite to slobodno"

Telegraf pre 11 dana
Naravno, kroz veliki osmeh i šalu je poručio ovo golman naše selekcije. Fudbalska reprezentacija Srbije je odigrala prvi meč na Evropskom prvenstvu i poražena je od Engleske sa 1:0, dok je posle meča jednu izjavu koja je postala viralna imao i… »
Foto-ubod: Imamo najluđu frizuru Evropskog prvenstva, Rumun svojom kosom privukao pažnju, boja je tek hit!

Foto-ubod: Imamo najluđu frizuru Evropskog prvenstva, Rumun svojom kosom privukao pažnju, boja je tek hit!

Telegraf pre 11 dana
Zanimljiv odabir. Fudblaska reprezentacija Rumunije u prvom kolu ovogodišnjeg Evropskog prvenstva igra protiv Ukrajine, gde su na sjajnom putu da dođu i do pobede, jer vode sa 3:0 posle 60 minuta, dok je dosta pažnje na ovoj utakmici osvojio i Andrej… »
UEFA probila dno! Uspeli nezamislivo - da naprave najgori EURO u istoriji fudbala: Gledam i ne verujem šta se dešava u…

UEFA probila dno! Uspeli nezamislivo - da naprave najgori EURO u istoriji fudbala: Gledam i ne verujem šta se dešava u…

Kurir pre 11 dana
Posle onog rasula u Minhenu na otvaranju EURO, pomislio sam - gore ne može! A, onda se desio Gelzenkirhen. Za početak UEFA i njihova organizacija koja više ne zaslužuje ni ocenu nula. Oni su uspeli da probiju i dno i završe daleko ispod nule… »
"Ako se ne posvađamo, idemo u drugu fazu" Istina o Tadiću i Stojkoviću... Ovo je crvena linija: Pobedite ego i pobedićemo…

"Ako se ne posvađamo, idemo u drugu fazu" Istina o Tadiću i Stojkoviću... Ovo je crvena linija: Pobedite ego i pobedićemo…

Kurir pre 11 dana
Umesto da se posle meča bavimo analizom viđenog na "Šalke areni" kapiten Srbije nam je servirao burnu izjavu zbog koje je utakmcia pala u drugi plan. Po ko zna koji put pokazujemo da smo sami sebi najveći rivali. Dušan Tadić je posle utakmice… »

Vesti dana »