Povezane vesti

Amerikanac kupio legendarnog juga pa otkrio šta je pronašao unutra Pazario ga od Hrvata, a na društvenim mrežama ređali se…

Amerikanac kupio legendarnog juga pa otkrio šta je pronašao unutra Pazario ga od Hrvata, a na društvenim mrežama ređali se…

Dnevnik pre 12 dana
Jedan američki korisnik Redita nedavno je kupio legendarni "Zastava Koral 55" iz 1988. godine i obratio se našim sunarodnicima na ovoj platformi da čuje njihove priče o ovom vozilu. On je podelio svoje oduševljenje ne samo automobilom, već i… »
Amerikanac u Minesoti kupio legendarnog "jugića" pa objavom oduševio Srbe: Kada je otkrio šta je pronašao u njemu svi su…

Amerikanac u Minesoti kupio legendarnog "jugića" pa objavom oduševio Srbe: Kada je otkrio šta je pronašao u njemu svi su…

Blic pre 11 dana
Jedan Amerikanac postao je prava senzacija na srpskom internetu onda kada je ponosno podelio sa našim narodom da je postao vlasnik legendarnog "Juga". U svojoj anonimnoj objavi na Reditu objasnio je da je kupio Zastavu Koral 55, godište 1988., a nakon… »
Amerikanac kupio "juga" i u njemu zatekao srpsko blago! Pazario ga od Hrvata, upalio radio i odlepio za ovim narodnjakom…

Amerikanac kupio "juga" i u njemu zatekao srpsko blago! Pazario ga od Hrvata, upalio radio i odlepio za ovim narodnjakom…

Kurir pre 11 dana
Jedan američki korisnik Redita kupio je nedavno automobil " Jugo" i obratio se našim sunarodnicima na toj platformi kako bi se raspitao o tom Zastavinom vozilu. - Ja sam iz Sjedinjenih Država i nedavno sam kupio "Zastavu Koral 55" iz 1988. Da li je… »

Vesti dana »