Povezane vesti

Pustite me, molim vas! Siniša Kulić se oglasio nakon što je Marija završila u Urgentnom!

Pustite me, molim vas! Siniša Kulić se oglasio nakon što je Marija završila u Urgentnom!

Alo pre 11 dana
Siniša se javio na Marijin telefon. Vest da je Marija Kulić završila u Hitnoj sve je zabrinula. Marija se osećala jako loše zbog svega što se dešava u rijalitiju, te je morala u Urgentni, budući da se osećala malaksalo i izmoreno, a za medije… »
Oglasio se Siniša Kulić nakon što je Marija završila u Urgentnom centru

Oglasio se Siniša Kulić nakon što je Marija završila u Urgentnom centru

Telegraf pre 11 dana
Mariji je pozlilo. Marija Kulić, bivša rijaliti učesnica i majka popularne takmičarke Miljane Kulić, zbog lošeg zdravstvenog stanja završila je u Urgentnom centru, a za Telegraf se oglasio njen suprug Siniša. Marija je odlučila je da više ne… »
Pozlilo mariji Kulić Hitno prevezena u Urgentni centar

Pozlilo mariji Kulić Hitno prevezena u Urgentni centar

Alo pre 11 dana
Otkriveni detalji njenog zdravstvenog stanja. Marija Kulić, majka aktuelne učesnice Elite Miljane Kulić, skoro svakodnevno na društvenoj mreži Instagram deli mišljenje o dešavanjima u rijalitiju. Miljana je doživela nervni slom i isplakala more… »
Marija Kulić završila u Urgentnom centru

Marija Kulić završila u Urgentnom centru

Telegraf pre 11 dana
Osećala se malaksalo i izmoreno. Marija Kulić, bivša učesnica "Zadruge" i majka kontroverzne rijaliti zvezde Miljane Kulić, završila je u Urgentnom centru. Mariji je pozlilo, osećala se loše zbog čega je morala da se obrati lekarima. - Danas mi… »
Zna se pobednik Elite? Pojavile se šokantne tvrdnje, evo koji takmičar je u pitanju!

Zna se pobednik Elite? Pojavile se šokantne tvrdnje, evo koji takmičar je u pitanju!

Alo pre 11 dana
Društvenim mrežama kruže tvrdnje o pobedniku. Marija Kulić, majka aktuelne učesnice Elite Miljane Kulić, skoro svakodnevno na društvenoj mreži Instagram deli mišljenje o dešavanjima u rijalitiju. Naime, jedna od Marijinih pratiteljki joj je… »

Vesti dana »