Povezane vesti

Dragane, kakav je to način da me vređaš pred novinarima!? Svađa zbog koje je Piksi umalo napustio Evropsko prvenstvo

Dragane, kakav je to način da me vređaš pred novinarima!? Svađa zbog koje je Piksi umalo napustio Evropsko prvenstvo

Mondo pre 12 dana
Situaciju koju prolazi sa Dušanom Tadićem, selektor Srbije Dragan Stojković Piksi ne prolazi prvi put. Situaciju koju prolazi sa Dušanom Tadićem, selektor Srbije Dragan Stojković Piksi ne prolazi prvi put. Selektor reprezentacije Srbije Dragan… »
Rajković: Verujem da ova ekipa može da napravi dobar rezultat u naredne dve utakmice

Rajković: Verujem da ova ekipa može da napravi dobar rezultat u naredne dve utakmice

IndeksOnline pre 11 dana
AUGBURG – Golman fudbalske reprezentacije Srbije Predrag Rajković izjavio je danas da veruje da njegov tim može da napravi dobar rezultat u naredne dve utakmice na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Fudbaleri Srbije poraženi su sinoć u Gelzenkirhenu… »
Rajković odgovorio Tadiću: Evo šta je golman rekao na poruku kapitena posle poraza od Engleske! (video)

Rajković odgovorio Tadiću: Evo šta je golman rekao na poruku kapitena posle poraza od Engleske! (video)

Hot sport pre 11 dana
Rajković se odlično istakao protiv Engleza Fudbalska reprezentacija Srbije započela je svoje učešće na Evropskom prvenstvu porazom od Engleske rezultatom 1:0. Nakon utakmice, Dušan Tadić je dao izjavu koja je izazvala mnogo pažnje, ističući… »
Rajković najbolji, gudelj najlošiji: Ocene engleskih medija posle utakmice Engleska - Srbija

Rajković najbolji, gudelj najlošiji: Ocene engleskih medija posle utakmice Engleska - Srbija

Večernje novosti pre 11 dana
ZA engleske medije, golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković bio je najbolji naš pojedinac na susretu sa Albionom (0:1) u utakmici prvog kola. Isto tako mediji na Ostrvu okarakterisali su Nemanju Gudelju kao najgoreg pojedinca u redovima "orlova"… »
Rajković: Spremniji sam od Tadića (VIDEO)

Rajković: Spremniji sam od Tadića (VIDEO)

Sport klub pre 11 dana
Odličan je ambijent u srpskom timu, nema razloga za paniku. Uveravaju najbolji fudbaleri Srbije, isto zbori i Predrag Rajković. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Od izveštača iz Augzburga Uoči prvog treninga posle poraza od Engleske… »
Herr Smuđa i "orlovi" se vratili u Augzburg: Nesuglasice ostale u avionu VIDEO

Herr Smuđa i "orlovi" se vratili u Augzburg: Nesuglasice ostale u avionu VIDEO

B92 pre 11 dana
Sa severa Nemačke i iz Vestfalije fudbalska reprezentacija Srbije vratila se na krajni jug, u svoju bazu u Augzburg. Zajedno sa njima u Bavarsku se vratio i specijalni izveštač B92.sport, koji se javio sa prvog treninga nakon poraza od Engleske u… »
Nova situacija na euro 2024: Dušan Tadić nije bio na treningu Srbije dan posle meča sa Engleskom, evo i zašto

Nova situacija na euro 2024: Dušan Tadić nije bio na treningu Srbije dan posle meča sa Engleskom, evo i zašto

Večernje novosti pre 11 dana
Fudbalska reprezentacija Srbije je "otvorila" Evropsko prvenstvo u fudbalu protiv glavnog favorita za titulu Engleske, a odmah posle meča desila se jedna nesvakidašnja situacija koja je izazvala mnogo polemikke. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Srbija je i… »
Predrag Rajković kroz šalu o izjavi Dušana tadića Spremniji sam od njega, zapišite to slobodno

Predrag Rajković kroz šalu o izjavi Dušana tadića Spremniji sam od njega, zapišite to slobodno

Dnevnik pre 11 dana
Uz veliki osmeh poručio je ovo golman naše selekcije. Fudbalska reprezentacija Srbije je odigrala prvi meč na Evropskom prvenstvu i poražena je od Engleske sa 1:0, dok je posle meča jednu izjavu koja je postala viralna imao i Dušan Tadić, koji je… »
Tadić ovo nije očekivao! Evo šta je Predrag Rajković poručio kapitenu "orlova" posle izjave da je najbolji fudbaler Srbije

Tadić ovo nije očekivao! Evo šta je Predrag Rajković poručio kapitenu "orlova" posle izjave da je najbolji fudbaler Srbije

Večernje novosti pre 11 dana
Fudbalska reprezentacija Srbije je "otvorila" Evropsko prvenstvo u fudbalu protiv glavnog favorita za titulu Engleske, a odmah posle meča desila se jedna nesvakidašnja situacija koja je dovela do zanimljive reakcije golmana "orlova". FOTO: Tanjug/AP… »
Rajković pričao o duelu Mitrovića: "Rekli su mi da je bio penal... Vratiće nam se, bolji smo od Slovenije"

Rajković pričao o duelu Mitrovića: "Rekli su mi da je bio penal... Vratiće nam se, bolji smo od Slovenije"

Telegraf pre 11 dana
Čini se kao da je naša selekcija već spremna za idući meč. Fudbalska reprezentacija Srbije je iza sebe već ostavlia prvi meč na Evropskom prvenstvu u kom su poraženi od Engleske sa 1:0, dok je pred njima i novi duel protiv Slovenije, a u susret… »
Mijatović o izjavi Tadića: "Protest je normalan, ali..."

Mijatović o izjavi Tadića: "Protest je normalan, ali..."

B92 pre 11 dana
Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije Predrag Mijatović rekao je da je Srbije ostavila dobar utisak protiv Engleske, a dotakao se i izjave Dušana Tadića koja je podigla dosta prašine. Mijatović je, gostujući u emisiji "Uranak" na televiziji K1… »
Ko je Dušan Tadić: Kapiten i rekorder koji ne trpi autoritete

Ko je Dušan Tadić: Kapiten i rekorder koji ne trpi autoritete

Danas pre 11 dana
Dušan Tadić je u meč sa Engleskom, u prvu utakmicu u dresu Srbije na evropskim prvenstvima ikad, ušao u 61. minutu, kao zamena za Aleksandra Mitrovića. To je rekorderu po broju odigranih utakmica za reprezentaciju (109) očigledno teško palo, jer je… »
Au, kakva greška Engleza? Umesto simbola Srbije stavili grb Crvene zvezde u najavi meča! (foto)

Au, kakva greška Engleza? Umesto simbola Srbije stavili grb Crvene zvezde u najavi meča! (foto)

Hot sport pre 11 dana
Navijačima Partizana se ovo neće svideti Fudbalska reprezentacija Srbije doživela je pristojan poraz (0:1) od favorizovanih Engleza u prvom kolu grupne faze Evropskog prvenstva u okviru grupe C. Kompletna fudbalska javnost kako na Ostrvu tako i u… »
Stručnjak kritikovao Piksija: „Nije mu trebalo to da komentariše Tadićevu izjavu!“

Stručnjak kritikovao Piksija: „Nije mu trebalo to da komentariše Tadićevu izjavu!“

Hot sport pre 11 dana
Ovaj detalj bi mogao da uzdrma atmosferu u timu Istaknutom srpskom fudbaleru i treneru, Dragoslavu Stepanoviću, nije se dopalo ono što je video nakon meča Srbije i Engleske na početku Evropskog prvenstva. Naime, reč je o izjavama kapitena Dušana… »
Predrag Mijatović zadovoljan izdanjem Srbije: Izgledali smo kao ozbiljan tim, Slovenija je naše finale

Predrag Mijatović zadovoljan izdanjem Srbije: Izgledali smo kao ozbiljan tim, Slovenija je naše finale

Danas pre 11 dana
Proslavljeni fudbaler i reprezentativac naše zemlje smatra da Dušan Tadić nije prenaglio izjavom posle poraza od Engleske (0:1). Nisu uspeli fudbaleri Srbije da naprave iznenađenje na samom startu Evropskog prvenstva, međutim partija koju su… »
"Znao sam da Tadić neće igrati pre odlaska u Nemačku"

"Znao sam da Tadić neće igrati pre odlaska u Nemačku"

B92 pre 11 dana
Dragiša Binić, proslavljeni srpski fudbaler, smatra da Dušan Tadić nije zaslužio mesto u startnih 11 našeg nacionalnog tima. Kapiten "orlova" je s klupe započeo meč protiv Engleske na startu Evropskog prvenstva (0:1), što mu se nije svidelo i… »
SK anketa: Šta mislite o slučaju Tadić – Stojković?

SK anketa: Šta mislite o slučaju Tadić – Stojković?

Sport klub pre 11 dana
Mnogo prašine u srpskoj javnosti podigle su izjave koje su posle utakmice sa Engleskom dali selektor i kapiten “Orlova” – Dragan Stojković i Dušan Tadić. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Dušan Tadić je u nedelju u porazu od… »
"Piksi nije trebalo da komentariše Tadićevu izjavu"

"Piksi nije trebalo da komentariše Tadićevu izjavu"

B92 pre 11 dana
Dragoslavu Stepanoviću, proslavljenom srpskom fudbaleru i treneru, nije se svidelo ono što je video po okončanju duela Srbije i Engleske na početku Evropskog prvenstva. Naravno, reč je o izjavama kapitena Dušana Tadića i selektora Dragana… »
Mijatović kritikovao Tadića: „to se ne radi“, Meč sa Slovenijom je za nas finale

Mijatović kritikovao Tadića: „to se ne radi“, Meč sa Slovenijom je za nas finale

Dnevnik pre 11 dana
BEOGRAD: Proslavljeni nekadašnji reprezentativac Jugoslavije Predrag Mijatović izjavio je da je, i pored sinoćnjeg poraza od Engleske (0:1), reprezentacija Srbije ostavila generalno dobar utisak i da je utakmica protiv Slovenije za nas finalna na… »
Evropsko prvenstvo u fudbalu 2024: „Ja sam najbolji u srpskom timu, treba da igram od prvog minuta“, Tadić posle Engleske

Evropsko prvenstvo u fudbalu 2024: „Ja sam najbolji u srpskom timu, treba da igram od prvog minuta“, Tadić posle Engleske

Danas pre 11 dana
Srbija je bila blizu iznenađenja protiv favorizovane Engleske na startu Evropskog fudbalskog prvenstva u Nemačkoj, ali nije zadala završni udarac. „Nudili su nam se, dali su nam mnogo prostora između linija, gde smo mogli da ih kaznimo“, rekao je… »
Binić govorio o Tadiću: ‘Ja sam znao pre odlaska u Nemačku da Tadić neće igrati!’

Binić govorio o Tadiću: ‘Ja sam znao pre odlaska u Nemačku da Tadić neće igrati!’

Hot sport pre 11 dana
Ponovo se velika prašina podigla oko reprezentacije Srbije. Srbija je juče poražena na startu Evropskog prvenstva od Engleske – 1:0. Nakon meča mnogo se pričalo o izjavi Dušana Tadića, koji je rekao da je razočaran što nije počeo meč, a celu… »
Dan posle Engleske - kakav je plan Srbije?

Dan posle Engleske - kakav je plan Srbije?

B92 pre 11 dana
Fudbaleri Srbije su prvi meč na Evropskom prvenstvu odigrali u Gelzenkirhenu, a potom je usledio povratak u bazu u Augzburgu. Naravno, to su srpski reprezentativci avionom, te su se brzo vratili u hotel "Maksimilijan" u Bavarskoj. Međutim, srpski… »
Evropsko prvenstvo u fudbalu 2024: „Ja sam najbolji u srpskom timu, treba da igram od prvog minuta", Tadić posle Engleske

Evropsko prvenstvo u fudbalu 2024: „Ja sam najbolji u srpskom timu, treba da igram od prvog minuta", Tadić posle Engleske

BBC News pre 11 dana
Srpski fudbaleri žale za propuštenom šansom protiv Engleske. Tadić hteo da igra od prvog minuta, selektor Stojković odlučio drugačije. Pročitajte šta su srpski navijali rekli BBC reporteru Slobodanu Maričiću dan posle utakmice. Srbija je bila… »
Tadić posle utakmice sa Engleskom rekao da je "najbolji igrač", Piksi mu odgovorio

Tadić posle utakmice sa Engleskom rekao da je "najbolji igrač", Piksi mu odgovorio

NIN pre 11 dana
Srbija je bila blizu iznenađenja protiv favorizovane Engleske na startu Evropskog fudbalskog prvenstva u Nemačkoj, ali nije zadala završni udarac. „Nudili su nam se, dali su nam mnogo prostora između linija, gde smo mogli da ih kaznimo", rekao je… »
Pavlović: Selektor nam je na kraju čestitao

Pavlović: Selektor nam je na kraju čestitao

Sport klub pre 12 dana
Srbija je odigrala slabo prvo, a dobro drugo poluvreme. Bolji utisak od rivala u nastavku nije bio dovoljan da se izbegne poraz od Engleske na startu Prvenstva Evrope za Orlove. „Oseti pobedu“ Od izveštača iz Gelzenkirhena Štoper Strahinja… »

Vesti dana »