Povezane vesti

„Moj zet mi je omiljeni u reprezentaciji, to se podrazumeva“: Ceca otišla da podrži Orlove na Evropskom prvenstvu

„Moj zet mi je omiljeni u reprezentaciji, to se podrazumeva“: Ceca otišla da podrži Orlove na Evropskom prvenstvu

Nova 17.06.2024
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović juče je otputovala u Nemačku na Evropsko prvenstvo u fudbalu. „Nadam se da sam spremna za Evropsko prvenstvo. Ja sam svoje obaveze odradila, tako da, idem da uživam u fudbalu. Ćerka me čeka tamo, biće super“… »
Ceca Ražnatović u Nemačkoj - Bodri zeta Nemanju na Evropskom prvenstvu!

Ceca Ražnatović u Nemačkoj - Bodri zeta Nemanju na Evropskom prvenstvu!

Svet plus 17.06.2024
Otkrijte kako Ceca Ražnatović pruža podršku zetu Nemanji Gudelju i srpskoj reprezentaciji na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Pridružite se Anastasiji Ražnatović u navijanju i osetite duh fudbalske strasti. Svetlana Ceca Ražnatović, srpska… »
Nisu očekivale ovakav poraz: U danima najveće tuge, Ceca je Anastasiji sada najveća podrška

Nisu očekivale ovakav poraz: U danima najveće tuge, Ceca je Anastasiji sada najveća podrška

Svet & Skandal 17.06.2024
Ceca i Anastasija sa tribina bodrile Nemanju Gudelja i Orlove Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović juče je otputovala u Nemačku na Evropsko prvenstvo u fudbalu. Ceca je u razgovoru za “Blic” priznala da je spremna i da ide da malo uživa. Ceca i… »
(Video) "moj zet mi je omiljeni u reprezentaciji": Ceca otišla u Nemačku, spremna da bodri Orlove: "Idem da uživam u…

(Video) "moj zet mi je omiljeni u reprezentaciji": Ceca otišla u Nemačku, spremna da bodri Orlove: "Idem da uživam u…

Blic 17.06.2024
Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović juče je otputovala u Nemačku na Evropsko prvenstvo u fudbalu. Ceca je u razgovoru za "Blic" priznala da je spremna i da ide da malo uživa. - Nadam se da sam spremna za Evropsko prvenstvo. Ja sam svoje obaveze… »
"Ćerka me čeka tamo!" Ceca Ražnatović krenula u Nemačku: Najbitnije je da budu borbeni i hrabri!

"Ćerka me čeka tamo!" Ceca Ražnatović krenula u Nemačku: Najbitnije je da budu borbeni i hrabri!

Kurir 17.06.2024
Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović juče je otputovala u Nemačku na Evropsko prvenstvo u fudbalu. Ona je sada priznala da je spremna da ide da uživa i navija za naše reprezentativce. - Nadam se da sam spremna za Evropsko prvenstvo. Ja sam svoje… »
(Video) Ceca otputovala u Nemačku na Evropsko prvenstvo: Folk diva otišla da bodri zeta Gudelja, uhvaćena na aerodromu u…

(Video) Ceca otputovala u Nemačku na Evropsko prvenstvo: Folk diva otišla da bodri zeta Gudelja, uhvaćena na aerodromu u…

Blic 17.06.2024
Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović juče je otputovala u Nemačku na Evropsko prvenstvo u fudbalu. Cecu smo uhvatili na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu pre poletanja. Folk diva je na sebi imala belu majicu na bretele i bele pantalone, stavila je… »
Ceca otputovala u Minhen u četvrtak će bodriti Orlove i zeta Nemanju

Ceca otputovala u Minhen u četvrtak će bodriti Orlove i zeta Nemanju

Dnevnik 17.06.2024
Muzička diva Svetlana Ceca Ražnatović otputovala je u Minhen, juče, 16. juna, kako bi u četvrtak pratila drugu utakmicu reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu. Vidno nasmejana i raspoložena, pevačica je napustila Srbiju i otputovala u… »
Đanijev hit se orio Nemačkom: Folker navijao sa tribina, pa zapevao zajedno sa navijačima na ulici VIDEO

Đanijev hit se orio Nemačkom: Folker navijao sa tribina, pa zapevao zajedno sa navijačima na ulici VIDEO

Nova 17.06.2024
Popularni folker Radiša Trajković Đani otputovao je u Nemačku kako bi bodrio reprezentaciju Srbije na Evropskom prvenstvu. Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je sinoć u Gelzenkirhenu od selekcije Engleske. Brojne naše poznate ličnosti… »
(Video) "sam sam dok te ljubi drugi neko" se ori nemačkom: Đani napravio feštu, sa navijačima pevao na ulici - Folker u…

(Video) "sam sam dok te ljubi drugi neko" se ori nemačkom: Đani napravio feštu, sa navijačima pevao na ulici - Folker u…

Blic 17.06.2024
Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je sinoć u Gelzenkirhenu od selekcije Engleske. Brojne naše poznate ličnosti su sa tribina bodrile Orlove, a među njima našao se i folker Radiša Trajković Đani. Na društvenoj mreži Tik Tok isplivao je… »
Đani u Nemačkoj bodri Srbiju na meču sa engleskom: Folker na tribinama spreman za fudbalski okršaj - pije pivo i ne skida…

Đani u Nemačkoj bodri Srbiju na meču sa engleskom: Folker na tribinama spreman za fudbalski okršaj - pije pivo i ne skida…

Blic 16.06.2024
Folker Radiša Trajković Đani nalazi se u "Veltins Areni" u Gelzenkirhenu u Nemačkoj gde se igra meč Srbija - Engleska. Slavni pevač bodri Orlove, a na društvenim mrežama se pojavila fotografija na kojoj pozira sa još jednim navijačem. - Radiša… »

Vesti dana »